Тест для определения беременности Ultimate (Ультимат) струйный, ультрачувствительная, №1

Инструкция указана для Тест для определения беременности Ultimate (Ультимат) струйный, ультрачувствительная, №1

Состав

Тест струменевий Ultimate це однокроковий імунохроматографічний аналіз, що виконується самостійно, розроблений для кількісного визначення людського хоріонічного гонадотропіну (ХГЛ) в сечі з метою виявлення вагітності.

  • Високочутливий тест на визначення вагітності. Компанія-виробник гарантує високу точність тесту – на рівні 97-99 %.
  • Формат струменевого тесту – найсучасніший і забезпечує виняткову зручність у використанні, оскільки немає потреби збирати сечу. Слід просто підставити тест під струмінь сечі, і вже через 3 хвилини можна отримати результат.
  • Тестування можна проводити в будь-який час доби.

Принцип тесту полягає у визначенні хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) у сечі. Цей гормон виробляється хоріоном (майбутньою плацентою) плідного яйця і в деяких кількостях (10 мМО/мл і вище) з’являється в сечі вже через 7 днів після зачаття, коли запліднена яйцеклітина прикріплюється до стінки матки та починає розвиватись, що і супроводжується виділенням «гормону вагітності». Далі, з розвитком вагітності, рівень ХГЛ продовжує рости до 10-11 тижня вагітності, а потім поступово знижується. Ранкова сеча, завдяки своїй підвищеній концентрації, містить найбільшу кількість ХГЛ.

Дослідження проводиться за допомогою нанесення зразка сечі на тест з наступним спостереженням за утворенням кольорових ліній. Під час тестування сеча мігрує вздовж мембрани під дією капілярної сили та вступає в реакцію із забарвленим кон’югатом. Позитивні зразки реагують зі сполученням специфічних до ХГЛ антитіл із забарвленим кон’югатом з утворенням кольорової лінії на тестовій ділянці мембрани. Відсутність даної кольорової лінії на мембрані вказує на негативний результат тесту.

Основна перевага струменевого тесту Ultimate полягає в підвищеній чутливості – 10 мМО/мл. Така ультрачутливість дозволяє визначити факт вагітності вже через 7 днів з моменту запліднення.

Показания Тест для определения беременности Ultimate (Ультимат) струйный, ультрачувствительная, №1

Тест для самостійного визначення вагітності вже через 7 днів з моменту запліднення (5-7 днів до затримки менструації)

Способ применения и дозы Тест для определения беременности Ultimate (Ультимат) струйный, ультрачувствительная, №1

  • Вийміть струменевий тест з пачки, зніміть ковпачок тесту, спрямуйте струмінь сечі на кінчик тесту, що адсорбує, упродовж 5 секунд.
  • Закрийте ковпачком кінчик тесту, що адсорбує, покладіть тест на рівну поверхню й одразу почніть відлік часу.
  • Облік результату проведіть через 3 хвилини. Не беріть до уваги результат тестування через 10 хвилин.

Інтерпретація результатів

  • Позитивний результат: поява двох кольорових ліній – однієї в контрольній, а іншої – в тестовій ділянці. Це свідчить про настання вагітності.
  • Негативний результат: у контрольній ділянці з'явилася одна кольорова лінія і немає кольорової лінії на тестовій ділянці. Це вказує на відсутність вагітності.

У разі отримання негативного результату тоді, коли очікується вагітність, рекомендується повторити тест через кілька днів, оскільки концентрація ХГЛ у різних жінок може відрізнятися або дата останньої менструації може бути визначена помилково.

Не рекомендується проводити тестування після вживання спиртних напоїв, алкоголь може вплинути на результат.

 Після проведення тестування для встановлення остаточного діагнозу слід проконсультуватися з лікарем.

Регистрационные данные Тест для определения беременности Ultimate (Ультимат) струйный, ультрачувствительная, №1

Дата обновления информации: 28.09.2023 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Тест для определения беременности Ultimate (Ультимат) струйный, ультрачувствительная, №1: