Трилонг 750 таблетки №60

Инструкция указана для Трилонг 750 таблетки №60

Состав

1 таблетка містить біологічно активний інгредієнт: екстракт якірців сланких Tribulus Terrestris - 750 мг (еквівалентно 337,5 мг фуростанолових сапонінів).

Властивості

Екстракт Tribulus Terrestris (якірці сланкі) джерело глікозидів, стероїдних сапонінів (в основному протодіосцин і протограциллін, а також діосгенін, рускогенін, гітогенін і тігогенін), рослинних алкалоїдів і біофлавоноїдів.

Трілонг 750 не є гормональним продуктом, але активний інгредієнт протодіосцин збільшує синтез тестостерону, сексуальне бажання, покращує ерекцію, збільшує кількість і рухливість сперматозоїдів у чоловіків, а у жінок, збільшуючи синтез естрогенів, робить позитивний вплив на жіночу ендокринну систему і відстрочує наступ менопаузи у жінок передклімактеричного віку ,полегшує психоемоційний стан при клімактеричному синдромі. Трілонг 750 відображає загальне доповнення і стимулюючий ефект - підсилює силу і життєздатність організму, активує анаболічні процеси. Крім того, він усуває порушення сексуальної функції, відображає ефекти афродизиака і збільшує лібідо. Протодіосцин в організмі перетворюється в багатофункціональний натуральний стероїд дегідроепіандростерон (DHEA) що, в свою чергу, посилює синтез тестостерону і дигідротестостерону (андрогенні гормони). З віком в організмі синтез дегідроепіандростерона знижується. Це найважливіша причина збільшення ваги (ожиріння) і зниження сексуального бажання. Вторинні андрогенні ефекти протодіосціна, пов'язані зі збільшенням рівня лютеїнізуючого гормону (ЛГ), що виділяється в головному мозку. У свою чергу, він збільшує синтез тестостерону і дигідротестостерону, а також естрадіолу.

Прийом Трілонг 750 активує синтез внутрішнього гормону і захищає організм від нестачі цього важливого гормону і збільшує сексуальне бажання. У той же час під впливом андрогенних гормонів відбувається процес швидкого збільшення м'язової маси, зменшення жирової тканини і підвищення імунної системи.

Показания Трилонг 750 таблетки №60

Трілонг 750 рекомендується в рамках комплексного лікування і профілактики в наступних випадках:

  • Сексуальна дисфункція у чоловіків (сексуальна слабкість, ідіопатична олігоастенотератозооспермія і азооспермія під час імунологічного безпліддя, зниження лібідо, відсутностІ сили і слабкої ерекції.
  • Гормональне безпліддя яєчникового походження у жінок, фригідність, посткастраційному і клімактеричному синдромі зі значно вираженими неврастенічними і вазомоторними реакціями.
  • Зниження внутрішнього синтезу тестостерону в організмі в результаті побічних ефектів при прийомі препаратів стероїдів.
  • При зниженні резистентності організму до психічних і фізичних навантажень, при зниженні працездатності в період інтенсивних занять спортом, в реконвалесцентного період після тривалих і важких хвороб.
  • Під час дислипопротеїнемії (коли рівні ЛПНЩ і холестерину високі)

Противопоказания Трилонг 750 таблетки №60

Гіперчутливість до інгредієнту, під час вагітності, період лактації та діти до 18 років.

Одночасне застосування з лікарськими засобами, які стимулюють овуляцію у жінок і з активацією сперматогенезу у чоловіків, веде до взаємного посилення їх ефектів.

Способ применения и дозы Трилонг 750 таблетки №60

Трілонг 750 не призначається до 18 років.

Дорослим по 1 таблетці після їжі 2 рази в день, запиваючи достатньою кількістю води.

Побочные реакции Трилонг 750 таблетки №60

Рідко, алергічні реакції, нудота.

Условия хранения Трилонг 750 таблетки №60

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °C.
Трілонг 750 не включений в список допінгу, тому його можна використовувати до і під час спортивних змагань.

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 5 го уровня: Трилонг 750 таблетки №60: