Успокаивающий Сироп 200 мл

Краса і здоров`я (Україна)
Инструкция указана для Успокаивающий Сироп 200 мл

Состав

Валеріана (кореневище з корінням) в перерахунку на екстракт – 0,005 г, материнка (трава) в перерахунку на екстракт – 0,01 г, глід (плоди) в перерахунку на екстракт – 0,04 г, м'ята (трава) в перерахунку на екстракт – 0,005 г, пустирник (трава) в перерахунку на екстракт – 0,005 г, шишки хмелю в перерахунку на екстракт – 0,02 г.

Опис

Сироп "Заспокійливий" - це дієтична добавка до щоденного раціону харчування на рослинній основі, в якій екстракт валеріможе бути рекомендована в якості джерела біологічно активних речовин. Сприяє нормалізації функціонування нервової системи при психоемоційних перевантаженнях, поліпшенню процесу засипання, глибини і якості сну. Має м'які заспокійливі властивості.ани поєднується з материнкою, півонією, пустирником, глодом і м'ятою перцевої. У такій комбінації речовини з трав здатні надавати на організм м'яке розслаблюючу і заспокійливу дію. Сироп "заспокійливий" не викликає звикання і не знижує концентрації уваги, завдяки чому приймати його можна людям, зайнятим діяльністю, яка вимагає підвищеної зосередженості.

Показания Успокаивающий Сироп 200 мл

Може бути рекомендована в якості джерела біологічно активних речовин. Сприяє нормалізації функціонування нервової системи при психоемоційних перевантаженнях, поліпшенню процесу засипання, глибини і якості сну. Має м'які заспокійливі властивості.

Противопоказания Успокаивающий Сироп 200 мл

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Період вагітності та годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Способ применения и дозы Успокаивающий Сироп 200 мл

Дітям старше 12 років по 5 мл, дорослим – 10 мл 2-3 рази на день. Перед вживанням збовтати.

Курс прийому: 10-20 днів. Надалі продовження курсу погоджувати з лікарем. Запобіжні заходи: не перевищувати рекомендовану денну норму. Продукт не є замінником різноманітного і збалансованого раціону харчування і здорового способу життя. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Условия хранения Успокаивающий Сироп 200 мл

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 5оС до 25оС.

Термін придатності

18 місяців від дати випуску.

Дата обновления информации: 19.12.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 5 го уровня: Успокаивающий Сироп 200 мл: