Weleda (Веледа) Березовый экстракт 250 мл

Инструкция указана для Weleda (Веледа) Березовый экстракт 250 мл

Состав

Betula Alba Leaf Extract Water (Aqua) Citrus Medica Limonum Juice.

Показания Weleda (Веледа) Березовый экстракт 250 мл

В основі - екстракт молодого листя берези, зібраних в екологічно чистих регіонах. Спеціально для виробництва березової серії ми співпрацюємо з сімейним підприємством в Південній Богемії, Чехія. Тут ми отримуємо органічну сертифіковану сировину з 1994 року. Збір відбувається в травні-червні, коли молоде листя берези максимально наповнене життєвою енергією і корисними речовинами. Вміщені в них флавоноїди допомагають виведенню з організму шлаків. Спеціальна витяжка з листя берези в поєднанні з свіжовижатим лимонним соком надає дренуючу дію на тканини і сприяє очищенню організму.

Для тритижневого курсу лікування ми рекомендуємо щодня приймати дві дози (дві столові ложки березового еліксиру в день). Для жителів екологічно несприятливих регіонів і курців рекомендується курс тривалістю 6 тижнів.

Способ применения и дозы Weleda (Веледа) Березовый экстракт 250 мл

Розвести одну столову ложку березового екстракту від Weleda у воді, чаї або соку. Підтримайте лікувальну дію екстракту прийомом великої кількості рідини, легкої повноцінної дієтою та прогулянками на свіжому повітрі. Застосовувати 2-3 рази в день. Тривалість застосування 3-6 тижнів.

Дата обновления информации: 21.02.2022 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Weleda (Веледа) Березовый экстракт 250 мл: