Зубная детская щетка (Радиус) Radius Kidz экстра мягкая щетина, синяя, 6+

Инструкция указана для Зубная детская щетка (Радиус) Radius Kidz экстра мягкая щетина, синяя, 6+

Состав

Не містить BPA, синтетичних барвників та токсинів, чудовий дизайн, супероб'ємна форма для масажу ясен, зручна ручка для молодого покоління

Опис

Зубні щітки Kidz створені спеціально для дітей від шести років і старших з урахуванням особливостей будови дитячої ротової порожнини. Загалом, вони за своїм дизайном мало відрізняються від класичних моделей для дорослих, які називаються Original.

Дитяча зубна щітка менша за розміром. Її ручка коротша та максимально зручна для маленької дитячої долоньки. Головка щітки теж менша — знову ж для забезпечення дитині максимального комфорту під час чищення зубів. Виріб виготовлений з екологічно чистих матеріалів, тому не заподіє шкоди дитячому здоров'ю.

Головне призначення зубної щітки Kidz — запобігання розвитку запалення ясен і зубного каменю. Ці дві хвороби зароджуються непомітно та даються взнаки, вже коли дитина виросте, створюючи масу проблем у підсумку. Однак зубна щітка Kidz допоможе цього уникнути завдяки своєму особливому дизайну, спеціально протестованому і схваленому Американською асоціацією стоматологів.

Додаткові характеристики

Виріб виготовлений з екологічно чистих матеріалів, тому не завдасть шкоди дитячому здоров'ю. Головне призначення зубної щітки Kidz - запобігання розвитку запалення ясен і зубного каменю.

Регистрационные данные Зубная детская щетка (Радиус) Radius Kidz экстра мягкая щетина, синяя, 6+

Дата обновления информации: 02.05.2023 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Зубная детская щетка (Радиус) Radius Kidz экстра мягкая щетина, синяя, 6+: