Зубная нить SPLAT с волокнами серебра 30 м

Инструкция для Зубная нить SPLAT с волокнами серебра 30 м:
Инструкция указана для Зубная нить SPLAT с волокнами серебра 30 м

Состав

Опис

7 найтонших волокон чистого срібла в поєднанні з екстрактом м'яти надають подвійну антибактеріальну дію * і перешкоджає розмноженню бактерій.

Звичайні зубні нитки не здатні проникнути в вузькі міжзубні проміжки і, отже, забезпечити повний догляд за порожниною рота. Рішенням цієї проблеми стали ультратонкі зубні нитки, розроблені для спеціального догляду. Вони не волокняться і не рвуться. Додаткове використання волокон срібла збільшує антибактеріальні властивості нитки.

Переваги:

  • захист від карієсу;
  • інтенсивне освіження дихання.

Цікаві факти

Срібло - найдавніший метал з багатою історією. За 2500 років до нашої ери єгипетські воїни використовували срібло для лікування бойових ран: накладали на них тонкі срібні пластини, і рани швидко гоїлися. У російській православній церкві святу воду для прихожан завжди витримували в срібних посудинах. Також існує думка, що срібло надає силу носить його.

* Підтверджено тестами in vitro.

Способ применения и дозы Зубная нить SPLAT с волокнами серебра 30 м

Зубну нитку накручують навколо першої фаланги середніх пальців обох рук, потім обережно вводять натягнуту зубну нитку (за допомогою вказівних пальців - на нижній щелепі і великих пальців - на верхній щелепі) по контактної поверхні зуба. Кількома рухами зубною ниткою видаляють всі м'які відкладення. Послідовно проводять очищення контактних поверхонь з усіх боків кожного зуба.

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Зубная нить SPLAT с волокнами серебра 30 м: