Зубной Порошок Фитодоктор мятный

ТОВ "Фітокосметік" (Росія)
Форма выпуска:
Инструкция указана для Зубной Порошок Фитодоктор мятный

Состав

Кальцію карбонат, натрій двовуглекислий, ефірна олія м’яти, ментол.

Опис

Кальцію карбонат є ефективним в зменшенні накопичення зубного нальоту, зниженні рівнів кислотоутворюючих (карієсогенних) бактерій, ремінералізації зубів, зменшенні гінгівіту і гіперчутливості зубів. Абразивні речовини на основі природного карбонату кальцію забезпечують хорошу чистку зубів і видалення плям.

Сода (натрій двовуглекислий) нейтралізує кислоти, що утворюються в роті в результаті життєдіяльності бактерій, які руйнують емаль зубів.

Масло м’яти – надзвичайно ефективний засіб проти анаеробних бактерій, існуючих в середовищі з низьким вмістом кисню (наприклад, в ротовій порожнині) і здатних викликати захворювання ясен. М’ята містить ефірну олію, флавоноїди, дубильні речовини і гіркоти. Олію м’яти перцевої застосовують в стоматологічній практиці в якості домішок до зубних порошків, паст і рідин для полоскання рота.

Показания Зубной Порошок Фитодоктор мятный

Рекомендований як профілактичний засіб для догляду за порожниною рота. Ефективно знімає наліт з поверхні зубів і полірує зуби. Має протизапальну дію, усуває запах з рота. Перешкоджає появі карієсу і утворенню зубного каменю.

Противопоказания Зубной Порошок Фитодоктор мятный

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів. Не застосовувати при тонкій і чутливій емалі.

Способ применения и дозы Зубной Порошок Фитодоктор мятный

Зубну щітку змочити у воді, невелику кількість порошку нанести на щетину, масажними рухами очистити зуби. Після використання добре прополоскати рот. Тривалість процедури не більше 3-ох хвилин. Зубний порошок використовувати 1-2 рази на тиждень. Для чищення зубів рекомендуємо користуватися м’якою зубною щіткою.

Условия хранения Зубной Порошок Фитодоктор мятный

Форма випуску

Пластикова банка 100 г.

Термін придатності

30 місяців.

Дата обновления информации: 16.05.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Зубной Порошок Фитодоктор мятный: