Про Likiteka

Likiteka – це спеціалізований інтернет-довідник, який призначений для практикуючих лікарів, провізорів, фармацевтів, медичних представників, студентів медичних та фармацевтичних навчальних закладів.

У нашому електронному довіднику узагальнена та систематизована інформація про українські та зарубіжні лікарські препарати, дієтичні добавки, товари медичного призначення, що представлені на сучасному фармацевтичному ринку України, а також про косметичні засоби та товари для дітей.

Мета проекту Likiteka

Основною метою сайту likiteka.info є надання достовірної та вичерпної інформації про лікарські засоби та товари медичного призначення. В даному довіднику ліків користувач зможе ознайомитися з оригінальними інструкціями від виробників, дізнатися реєстраційні дані, форми випуску препарату, його приналежність до фармакологічної групи та АТС-класифікації, підібрати аналоги препаратів за діючою речовиною.

Переваги та можливості довідника від Likiteka

Для зручності користувачів інформація про препарати систематизована різними способами:

  • за призначенням (в каталозі);
  • за фармакологічними групами;
  • за класифікацією АТС.

Класифікація за анатомо-терапевтичною та хімічною групою ATС (Anatomical Therapeutic Chemical) з інтерактивними підгрупами розташована на головній сторінці сайту з метою швидкого підбору ліків для пацієнта.

Крім цього, можливості ресурсу дозволяють зручно проводити розширений пошук лікарських препаратів за необхідними параметрами:

  • алфавітним покажчиком «від А до Я»;
  • міжнародною непатентованою назвою (МНН);
  • діючою речовиною;
  • виробником.

Всі інструкції до препаратів опубліковані в довіднику згідно з Державним реєстром лікарських засобів України або офіційною інформацією від виробників.

Додатковою перевагою довіднику Лікітека є те, що він підкаже, в якій аптеці України та за якою ціною купити ліки. На сторінці обраного препарату відображається його актуальна вартість в аптеках, відсортувавши яку, можна обрати найдешевшу пропозицію від аптеки та оформити бронювання через сайт-партнер Моя Аптека.

Інтернет-довідник Лікітека пропонує медичним працівникам сучасний спосіб підбору лікарських засобів своїм пацієнтам, який буде зручний для щоденної роботи.