Apivita (Апівіта) Натуральна олія календули 50 мл

Апівіта (Греція)
Інструкція для Apivita (Апівіта) Натуральна олія календули 50 мл:
Інструкція вказана для Apivita (Апівіта) Натуральна олія календули 50 мл

Склад

Про унікальні цілющі властивості календули було відомо ще нашим предкам, які використовували ці сонячні квітки в медичних цілях або для догляду за шкірою. Ще давньогрецькі лікарі використовували квітки календули для лікування запальних захворювань, а слов'яни збирали квіткові композиції з рослини для домашнього оберега.

Олія календули сьогодні широко використовується в косметології. Найбільш ефективна вона при запальних процесах і пошкодженнях шкірного покриву. Проникнувши до шкіри, активні компоненти олії підсилюють захисні функції епідермісу. Календула - добревідомий антисептик, який допомагає покращити процеси регенерації клітин шкіри, усуває подразнення, почервоніння і висипання, сприяє швидкому загоєнню пошкоджених тканин.

Спосіб застосування та дози Apivita (Апівіта) Натуральна олія календули 50 мл

Перед застосуванням перевірити аромат на індивідуальну переносимість. Аромакурильниця: 2-3 краплі на 15 м2. Інгаляції: гарячі (3-5 хв) - 1 крапля; холодні: 1-2 хв. Аромамедальони: 1 крапля. Полоскання: 1 крапля на 0,5 ч.л. емульгатора (сода, сіль, мед) на склянку теплої води. Ванни: загальні - 2-3 краплі; теплі сидячі - 1-2 краплі. Масаж, розтирання: 2-6 крапель на 10 мл транспортної основи. Компреси: теплі олійній - на область травм, болю (3 краплі на 10 мл олії). Краплі в ніс: 1 крапля на 2-3 ч.л. олії звіробою, закрапувати по 3-4 краплі в кожну ніздрю 1 раз на 60-90 хв. Збагачення косметичних засобів: 1-3 краплі до на 5 мл основи. Косметичний лід: 1 краплю до змішати з медом або косметичними вершками (1 ч.л.), розвести в 200 мл води і порційно заморозити. Протирати обличчя, шию, область декольте вранці і ввечері. Внутрішнє вживання: добавка в мед, варення (3-5 крпалі до на 100 мл), застосовувати по 1 ч.л. суміші 1-4 рази на день. Можна додавати 1 краплю в ранковий йогурт (не менше 100 г). Запивати великою кількістю підкисленої води, кисломолочними продуктами, соками. Аромарозчісування: наносити на зубці гребінця.

Реєстраційні дані Apivita (Апівіта) Натуральна олія календули 50 мл

Дата оновлення информації: 17.08.2022 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Apivita (Апівіта) Натуральна олія календули 50 мл: