Apivita (Апівіта) Натуральна олія ромашки 100 мл

Апівіта (Греція)
Інструкція вказана для Apivita (Апівіта) Натуральна олія ромашки 100 мл

Склад

Найбільш ефективна ромашкова олія в догляді за чутливою і сухою шкірою. Їй під силу побороти перші вікові зміни, розгладити зморшки, повернути шкірі свіжість і пружність. Однак ромашка найбільш відома як чудовий антисептик, який допомагає зняти почервоніння, запалення. Вона також бере участь у загоєнні пошкоджень на шкірі.

На інші типи шкіри натуральна олія ромашки справляє не менш сприятливий вплив. Активні компоненти ромашкової олії покращують кровообіг у клітинах епідермісу і відбілюють пігментні плями. Якщо у вас розширені пори, то допомогти в боротьбі з цією проблемою вам також зможе ця диво-квітка.

Спосіб застосування та дози Apivita (Апівіта) Натуральна олія ромашки 100 мл

Перед застосуванням перевірити аромат на індивідуальну переносимість. Аромакурильниця: 2-3 краплі на 15 м2. Інгаляції: гарячі (3-5 хв) - 1 крапля; холодні: 1-2 хв. Аромамедальони: 1 крапля. Полоскання: 1 крапля з 0,5 ч.л. емульгатора (сода, сіль, мед) на склянку теплої води. Ванни: загальні - 2-3 краплі; теплі сидячі - 1-2 краплі. Масаж, розтирання: 2-6 краплі до на 10 мл транспортної основи. Компреси: теплі олійні - на зону травм, болю (3 краплі на 10 мл олії). Краплі в ніс: 1 краплю до на 2-3 ч.л. олії звіробою, закапувати по 3-4 краплі в кожну ніздрю 1 раз на 60-90 хв. Збагачення косметичних засобів: 1-3 краплі до на 5 мл основи. Косметичний лід: 1 краплю до змішати з медом або косметичними вершками (1 ч.л.), розвести в 200 мл води і порційно заморозити. Протирати обличчя, шию, область декольте вранці і ввечері. Внутрішнє вживання: добавка в мед, варення (3-5 до на 100 мл), застосовувати по 1 ч.л. суміші 1-4 рази на день. Можна додавати 1 крапл в ранковий йогурт (не менше 100 г). Запивати великою кількістю підкисленої води, кисломолочними продуктами, соками. Аромарозчісування: наносити на зубці гребінця.

Реєстраційні дані Apivita (Апівіта) Натуральна олія ромашки 100 мл

Виробник: Апівіта (Греція)

Дата оновлення информації: 05.10.2022 р.

© likiteka 2024