Apivita Express Beauty (Апівіта Експрес Б`юті) маска зволожуюча з кермеком 8 мл №2

Апівіта (Греція)
Інструкція вказана для Apivita Express Beauty (Апівіта Експрес Б`юті) маска зволожуюча з кермеком 8 мл №2

Склад

вітамін А, вітамін Е, екстракт кермеку

Універсальна заспокійлива і зволожувальна маска для обличчя з екстрактом кермеку від грецького виробника - компанії Apivita прекрасно підійде до всіх типів жіночої шкіри.

Динамічний вплив компонентів цієї маски перешкоджатиме старінню шкірного покриву, сприятиме його глибокому зволоженню й пом'якшенню. До того ж засіб живитиме шкіру мікроелементами, вітамінами А, Е й захищатиме її від небезпечного впливу ультрафіолетового випромінювання. Застосування його для дуже сухої шкіри обличчя, а також для догляду після засмаги буде особливо корисним.

Унікальним компонентом продукту є кермек. Завдяки йому стимулюватиметься вироблення колагену, підвищуватиметься еластичність шкіри і її пружність. Він надає відновлювальні й захисні фізіологічні властивості, зберігає шкірний покрив молодим і здоровим на довгий час.

Наноситься заспокійлива й зволожувальна маска від компанії Apivita рівномірним шаром на шкіру обличчя після його попереднього очищення. Необхідно залишити її приблизно на 10 хвилин, а потім вмитися теплою водою. Регулярне застосування засобу зможе надати приголомшливий омолоджувальний ефект за доволі короткий термін.

Спосіб застосування та дози Apivita Express Beauty (Апівіта Експрес Б`юті) маска зволожуюча з кермеком 8 мл №2

нанесіть рівномірно на очищену шкіру обличчя. Залишити на 10 хвилин, а потім змийте водою.

Реєстраційні дані Apivita Express Beauty (Апівіта Експрес Б`юті) маска зволожуюча з кермеком 8 мл №2

Дата оновлення информації: 27.03.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Apivita Express Beauty (Апівіта Експрес Б`юті) маска зволожуюча з кермеком 8 мл №2: