Apivita Hair Care (Апівіта Хеір Кеа) Маска для фарбованого волосся з соняшником та медом 200 мл

Апівіта (Греція)
Інструкція вказана для Apivita Hair Care (Апівіта Хеір Кеа) Маска для фарбованого волосся з соняшником та медом 200 мл

Склад

Sunflower extract, Bio Cotton Protection System, Vitamin Ε (+ 4 more vitamins), Plukenetia Volubilis oil, Aloe, Shea butter, Olive oil from Crete, Thyme honey from Crete, Rosemary from Agrinio, Lavender essential oil from Domokos * and jasmine essential oil.

Опис

Маска для фарбованого волосся Apivita Захист кольору і зволоження з соняшником і медом надає волоссю лікувальну дію, перетворюючи сухі і тьмяні пасма.

Вітамін Е і екстракт соняшника дарують волоссю сліпучий блиск, допомагають зберегти колір натурального і фарбованого волосся. Органічний мед і чебрець зміцнюють волосся, сприяють поліпшенню мікроциркуляції крові в шкірі, тим самим стимулюючи зростання нового волосся. Екстракти лаванди й жасмину дарують незабутню атмосферу повного розслаблення - ви зможете перетворити звичайну процедуру в улюблений ритуал!

Спосіб застосування та дози Apivita Hair Care (Апівіта Хеір Кеа) Маска для фарбованого волосся з соняшником та медом 200 мл

Нанести на волосся по всій довжині після миття. Залишити на 3-5 хвилин, а потім ретельно змийте теплою водою.

Використовувати продукт 1 - 2 рази на тиждень, або так часто, як це необхідно.

Уникати потрапляння в очі. Тільки для зовнішнього застосування.

Реєстраційні дані Apivita Hair Care (Апівіта Хеір Кеа) Маска для фарбованого волосся з соняшником та медом 200 мл

Дата оновлення информації: 27.11.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Apivita Hair Care (Апівіта Хеір Кеа) Маска для фарбованого волосся з соняшником та медом 200 мл: