Apivita Suncare (Апівіта Санкеа) Дитяче сонцезахисне молочко для обличчя і тіла з гранатом і календулою SPF 30, 100 мл

Інструкція для Apivita Suncare (Апівіта Санкеа) Дитяче сонцезахисне молочко для обличчя і тіла з гранатом і календулою SPF 30, 100 мл:
Інструкція вказана для Apivita Suncare (Апівіта Санкеа) Дитяче сонцезахисне молочко для обличчя і тіла з гранатом і календулою SPF 30, 100 мл

Склад

 Apricot, Calendula, Pomegranate, Sea lavender, Aloe, Beeswax, Propolis (patented propolis extract), Olive oil, Sunflower oil, Provitamin Β5. The water has been replaced by organic green tea infusion.

Не містить: Parabens, Silicones, Propylene glycol, Ethanolamine, Colorants, Alcohol, Mineral oil, Phthalates, PCM, NM.

Опис

Морська лаванда, стероли, вітаміни і пантенол борються з шкодою ультрафіолетового випромінювання та забезпечують м'яке зволоження. Календула має заспокійливу дію. Букет масел зберігає природну гідратацію шкіри. Запатентований екстракт прополісу з високою концентрацією поліфенолів у поєднанні з екстрактом абрикоса і граната підсилюють антиоксидантний захист.

Спосіб застосування та дози Apivita Suncare (Апівіта Санкеа) Дитяче сонцезахисне молочко для обличчя і тіла з гранатом і календулою SPF 30, 100 мл

Використовувати до виходу на сонце. Нанести достатню кількість (2 мг / см або 3-5 чайних ложки на обличчя і тіло) і застосовувати повторно, особливо після потовиділення, плавання або сушіння шкіри рушником.

Реєстраційні дані Apivita Suncare (Апівіта Санкеа) Дитяче сонцезахисне молочко для обличчя і тіла з гранатом і календулою SPF 30, 100 мл

Дата оновлення информації: 12.08.2022 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Apivita Suncare (Апівіта Санкеа) Дитяче сонцезахисне молочко для обличчя і тіла з гранатом і календулою SPF 30, 100 мл: