Аптераніт шампунь по 100 мл у флак.

Інструкція вказана для Аптераніт шампунь по 100 мл у флак.

Склад

Диметикон. Інші інгредієнти: деіонізована вода, парафін, стеаріловий спирт, гліцерин, пропіленгліколь, цетеарил-20.

Перед застосуванням уважно ознайомтеся з рекомендаціями і способом застосування.

Опис

 • 100% знищення вошей і гнид
 • Швидкість настання ефекту - через 10 хвилин
 • Резистентності до препарату Аптераніт не виникає
 • Зручний і простий у використанні

Аптераніт є швидкодіючим протипедикульозним засобом, ефективним як проти вошей, так і проти гнид. Дія шампуню Аптераніт на відміну від інших засобів проти комах, що містять в своєму складі хімічні інсектициди або отруту, має фізичну природу. Диметикон в складі цього шампуню огортає воші і гниди, тим самим забезпечуючи їх зневоднення і виключаючи процес дихання, в результаті чого воші і гниди гинуть. Крім того, на відміну від препаратів попередніх поколінь, в складі яких містяться хімічні інсектициди, резистентність головних вошей до шампуню Аптераніт не розвивається. Після застосування шампуню, для запобігання ризику повторного інфікування, обробку волосся шампунем Аптераніт необхідно повторити через 7 днів.

Однієї упаковки Аптераніта досить для 4-х кратної обробки волосся.

Показання Аптераніт шампунь по 100 мл у флак.

Педикульоз волосистої частини голови. Застосовують для знищення головних вошей і гнид у дорослих і дітей старше 2 років.

Протипоказання Аптераніт шампунь по 100 мл у флак.

Індивідуальна чутливість до компонентів шампуню. Не застосовувати препарат дітям до 2 років. У разі появи несподіваної реакції, необхідно терміново звернутися до лікаря.

Тільки для зовнішнього застосування, зберігати в недоступному для дітей місці. У разі помилкового прийому всередину, необхідно негайно звернутися до лікаря. Уникайте контакту з очима та слизовими оболонками. У разі такого контакту, очі треба промити великою кількістю чистої води. У разі підвищеної чутливості на будь-якої з компонентів шампуню або появи алергічної реакції, застосування шампуню необхідно припинити. Застосування шампуню також слід припинити, якщо після застосування виникає почервоніння або підвищена чутливість шкіри.

Спосіб застосування та дози Аптераніт шампунь по 100 мл у флак.

Нанесіть достатню кількість шампуню Аптераніт на сухе волосся. Переконайтеся, що шампунь нанесено рівномірно по всій довжині волосся і на шкірі голови. Добре помасажуйте потиличну зону і місця за вухами у напрямку від коренів до кінчиків волосся. Для досягнення позитивного ефекту дуже важливо почекати 10 хвилин перш ніж змивати шампунь з волосся. Залежно від довжини волосся 100 мл шампуню вистачає для проведення 4 процедур.

Помийте волосся. Через 10 хвилин після нанесення додайте достатню кількість води, щоб утворилася піна. Ретельно промийте волосся, щоб змити весь шампунь і піну водою. Переконайтеся, що ретельно промили весь об'єм волосся.

Видаліть воші і гниди:

 • Перш ніж сушити волосся, видаліть мертві воші і гниди, використовуючи для цього гребінь з тонкими зубцями, що знаходиться в упаковці Аптераніта.
 • Розчешіть мокре волосся спеціальним гребенем, який додається.
 • Розділіть волосся на 4 частини від чола до потилиці і від одного вуха до іншого. Якщо волосся довге, можна окремо виділити кожну частину.
 • Розділіть кожну частину на невеликі пасма так, щоб проглядалася шкіра голови.
 • Використовуючи гребінець очистіть волосся від усіх наявних вошей і гнид.
 • Кожне очищену від гнид пасмо відокремлюйте окремо на одну сторону.
 • Для запобігання повторного інфікування, після очищення кожного пасма протирайте гребінь шматочком вати, а пасма розчісуйте кожен раз в напрямку від кореня до кінчика.

Повторіть процедуру через 7 днів. Проведіть обробку вошей шампунем Аптераніт через 7 днів ще раз, виконуючи перші 4 вище описаних кроки. За цей час проходить життєвий цикл воші. Таким чином будуть знищені особини, які вилупилися з яєць вже після першої процедури. Після цього повторювати обробку більше не потрібно - немає ніякого ризику інфікування.

Умови зберігання Аптераніт шампунь по 100 мл у флак.

Зберігати в сухому місці при кімнатній температурі. Не застосовувати після закінчення зазначеного на упаковці терміну придатності. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки з дати виготовлення.

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2023

Аналоги по діючій речовині і ATC 4 го рівня: Аптераніт шампунь по 100 мл у флак.: