Аромакомпозиція Ароматика Легке дихання 10 мл

Форма випуску:
Інструкція для Аромакомпозиція Ароматика Легке дихання 10 мл:
Інструкція вказана для Аромакомпозиція Ароматика Легке дихання 10 мл

Склад

Натуральні ефірні олії ялицева та евкаліптова.

Опис

Засіб, що складається тільки з натуральних компонентів, має ефективну дію на організм. Він унікальний і неймовірною простотою застосування. Всього кілька крапель полегшить дихання  та збереже спокійний сон.

Аромакомпозиція має в складі:

  • натуральна ефірна олія ялицева благотворно впливає на органи дихання, має заспокійливу, гармонізуючу і тонізуючу дію. Вона підвищує витривалість і працездатність, знімає хронічну втому. Аромат олії зігріває і заспокоює;
  • натуральна ефірна олія евкаліптова в народній медицині застосовується при захворюваннях верхніх дихальних шляхів та зменшення набряку слизової. Незамінний засіб для ароматизації приміщень в несприятливий осінньо-зимовий період.

Протипоказання Аромакомпозиція Ароматика Легке дихання 10 мл

Індивідуальне несприйняття  компонентів, що входять до складу аромакомпозиції.

При потраплянні в очі промити великою кількістю води.

В нерозведеному вигляді уникати контакту зі шкірою.

Не застосовувати при епілепсії, судомах, гострих запаленнях нирок, і в комплексі з гомеопатичними препаратами. Тільки для зовнішнього застосування.

Спосіб застосування та дози Аромакомпозиція Ароматика Легке дихання 10 мл

Аромалампа: в верхню чашу аромалампи налити 2-6 столових ложок теплої води, додати кілька крапель аромакомпозиції, потім в нижню частину поставити запалену свічку (спиртово-парафінову в металічному контейнері).

Аромаванна: до 1-2 столових ложок емульгатору (сіль морська, мед) додати 3-5 крапель аромакомпозиції, розчинити в 0,5 л теплої води, додати цю суміш у воду, набрану у ванну. Час проведення процедури від 10 до 20 хвилин при умові відсутності температури.

Інші методи застосування:

На натуральну тканину накапати 1-2 краплі аромакомпозиції, помістити поряд з ліжком.

В аромакулон або на аромамедальйон нанести 1-2 краплі аромакомпозиції.

Розтирання: 2-3 краплі аромакомпозиції додати до попередньо нагрітих на водяній бані 1-2 столових ложок меду або, 10-15 мл горілки та інтенсивно втирати в шкіру на спині, грудній клітині та шиї. Розтирання проводити перед сном.

Дата оновлення информації: 25.06.2023 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Аромакомпозиція Ароматика Легке дихання 10 мл: