Бандаж на шийний відділ хребта м`якої фіксації 1002, дитячий, розмір 2

Інструкція вказана для Бандаж на шийний відділ хребта м`якої фіксації 1002, дитячий, розмір 2

Склад

основа - пінополіуретан, чохол - бавовна - 90%, еластан - 10%.

Показання Бандаж на шийний відділ хребта м`якої фіксації 1002, дитячий, розмір 2

Дитячий бандаж на шийний відділ (шина Шанца) рекомендований для дітей віком від 1 до 12 місяців при вродженій деформації шиї (м’язова кривошия), реабілітації після операцій коригування кісткової кривошиї, помірних порушеннях зв’язкового апарату і функції м’язів шийного відділу хребта, міозитах, ротаційних підвивихах 1-го, 2-го хребців, неправильному положенню голови при легкій формі дитячого церебрального паралічу, при больових і корінцевих синдромах при остеохондрозі і спондилоартрозі, синдромі підвищеної нервово-рефлекторної збудливості, пригніченні центральної нервової системи, рухових розладах, а також для збереження результатів корекції після фізіотерапевтичних процедур, ЛФК, масажу.

  • Обмежує рухи в шийному відділі хребта, зменшуючи больові синдроми
  • Завдяки м'якій фіксації і легкому зігріваючому ефекту, знімає навантаження з м'язів, які «запам'ятовують» правильне положення, хребці розправляються, нервові закінчення звільняються і забезпечуючи вільний доступ крові до мозку 
  • Гіпоалергенний пінополіуретан забезпечує м’якість і комфорт при використанні
  • Чохол бандажа виготовлений із синтетичного віскозного полотна, яке має гарну зносостійкість і відмінно прилягає до тіла, не утворює зморшок, дозволяє легко підтримувати комір у чистоті, не викликає алергічних реакцій
  • Застібка-липучка має  додатковий бавовняний клапан, що дозволяє уникати контакту застібки і тіла дитини, а також гарантує більш щільне прилягання бандажа до шиї 

Протипоказання Бандаж на шийний відділ хребта м`якої фіксації 1002, дитячий, розмір 2

Не застосовувати при відкритих травмах та ранах, при індивідуальній непереносимості компонентів сировини. Нестерильно, не використовувати при місцевих захворюваннях шкіри. Не рекомендується використовувати виріб під час застосування зігрівальних мазей.

Спосіб застосування та дози Бандаж на шийний відділ хребта м`якої фіксації 1002, дитячий, розмір 2

ЯК ВИБРАТИ РОЗМІР: розмір бандажа обирають по висоті шиї згідно з наведеною таблицею. Середню частину шини встановлюють під підборіддям, обхоплюють бандажем шию і застібають виріб ззаду, відрегулювавши довжину по окружності шиї. Висота шиї – відстань по вертикалі від кута нижньої щелепи до ключиці (до підборіддя при прямому положенні голови).

Перед використанням необхідно проконсультуватися з лікарем щодо питань використання виробу. Індивідуальний режим та строк носіння встановлює лікар.

ДОГЛЯД ЗА ВИРОБОМ: прати м'якими миючими засобами при температурі не вище +35 С. При пранні і полосканні не терти і не викручувати. Сушити далеко від джерел тепла в розпрямленому вигляді.  Не прасувати.  Не відбілювати (не використовувати хлоровмістні миючі засоби). Не піддавати сухому хімічному чищенню. Барабанна сушка заборонена.

Умови зберігання Бандаж на шийний відділ хребта м`якої фіксації 1002, дитячий, розмір 2

ВИКОРИСТАТИ ПРОТЯГОМ: 60 місяців від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання. Після закінчення терміну придатності, виробник не гарантує його ефективність.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати у сухому місці при температурі від +5 ºС до +40 ºС, берегти від прямих сонячних променів.

Реєстраційні дані Бандаж на шийний відділ хребта м`якої фіксації 1002, дитячий, розмір 2

Дата оновлення информації: 27.03.2023 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Бандаж на шийний відділ хребта м`якої фіксації 1002, дитячий, розмір 2: