Білкова добавка Nutrilon (Нутрілон) для екстремально недоношених дітей 200 г

Мілупа (Німеччина)
Інструкція вказана для Білкова добавка Nutrilon (Нутрілон) для екстремально недоношених дітей 200 г

Склад

Склад: Гідролізат сироваткового білка (з молока), гідролізат казеїну (з молока). Без ГМО. Не містить глютену.

Інформація про компоненти добавки: Nutrilon Білкова добавка містить 82,1% білка. Також продукт містить залишки від отримання білків, такі як вуглеводи (2,2%), жири (0,1%) і мінеральні речовини. Це означає, щоб збільшити вміст білка у продукті харчування на 1 г, необхідно додати до нього 1,2 г білкової добавки. Енергетична цінність (калорійність) - 1435 кДж (338 ккал) на 100 г сухого порошку.

Білкова добавка Nutrilon - функціональне дитяче харчування з народження, призначене для вигодовування екстремально недоношених дітей з масою тіла менше 1000 г.

Білкова добавка розроблена експертами Nutricia для збільшення вмісту білка в грудному молоці або молочній суміші до індивідуально необхідного рівня, який забезпечить оптимальний ріст і розвиток екстремально недоношеної дитини.

Спосіб застосування та дози Білкова добавка Nutrilon (Нутрілон) для екстремально недоношених дітей 200 г

Розрахунок потрібної кількості продукту: необхідно брати до уваги кількість білка, яка вже міститься у грудному молоці або суміші. Щоб збільшити вміст білка у продукті харчування на 1 г, необхідно додати до нього 1,2 г білкової добавки.

Попередження!

Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед введенням прикорму або нового виду каші необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром. Без ГМО. Забороняється використання води з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування. Рекомендується готувати кашу безпосередньо перед вживанням. Неприпустимо використовувати залишки готового продукту для наступного годування. Після кожного приготування харчування щільно закривайте коробку. Неприпустимо призначати дітям, які мають алергію на будь-який компонент у складі продукту. Недотримання інструкцій з приготування каші може завдати шкоди здоров’ю дитини. Завжди перевіряйте температуру готового харчування перед вживанням.

Умови зберігання Білкова добавка Nutrilon (Нутрілон) для екстремально недоношених дітей 200 г

Оригінальну упаковку зберігати у сухому і прохолодному місці при температурі від 0° до 25 °С та відносній вологості не більше 75%. Відкриті саше не використовувати для наступного приготування суміші.

Реєстраційні дані Білкова добавка Nutrilon (Нутрілон) для екстремально недоношених дітей 200 г

Дата оновлення информації: 09.05.2024 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Білкова добавка Nutrilon (Нутрілон) для екстремально недоношених дітей 200 г: