Бинт еластичний медичний Білосніжка середньої розтяжності 1м х 10см

Укрмедтекстиль ТОВ (Україна)
Форма випуску:
Інструкція для Бинт еластичний медичний Білосніжка середньої розтяжності 1м х 10см:
Інструкція вказана для Бинт еластичний медичний Білосніжка середньої розтяжності 1м х 10см

Склад

Опис

Залежно від класу бинта, кожен з них має спеціально розроблені показання до застосування:

  • еластичні бинти малої розтяжності - для лікування тяжких форм хронічної венозної або лімфовенозної недостатності, варикозної і посттромботичноїхвороби в стадії трофічних порушень шкіри, застійних лімфатичних набряків і при наданні першої допомоги;
  • еластичні бинти середньої розтяжності - для лікування варикозу середньої тяжкості, виразок, профілактики помірного набряку, профілактики розтягнень і травм при заняттях спортом;
  • еластичні бинти високої розтяжності - для лікування поверхневого або раннього варикозу, профілактики гематом і кровотеч після флебектомій (видалення вен), при фізичному навантаженні, при розтягненні зв'язок, вивихах і ін.

Завдяки своєму складу і типу плетіння еластичні бинти ТМ «Білосніжка» дають шкірі дихати, вбирають виділення зі шкіри, забезпечуючи, таким чином, відчуття комфорту навіть при тривалому носінні. Крім того, вони приємні на дотик і добре прилягають до тіла. Бинт укомплектований двома металевими фіксаторами з гумкою, що дозволяє утримувати бинт в потрібному місці при використанні, а також зберігати виріб в компактному вигляді.

Переваги:

  • Широкий асортимент (3 види розтяжності, 12 розмірів).
  • Щільне плетіння, що зменшує контакт латексу з шкірою.
  • Наявність оверлока країв запобігає їх розплітання і збільшує зносостійкість бинтів.
  • Бинт укомплектований двома металевими фіксаторами з гумкою, що дозволяє утримувати бинт в потрібному місці при використанні, а також зберігати виріб у компактному вигляді.
  • За рахунок використання натуральної бавовни, еластичні бинти ТМ «Білосніжка» приємні на дотик і краще прилягають до тіла.

Реєстраційні дані Бинт еластичний медичний Білосніжка середньої розтяжності 1м х 10см

Дата оновлення информації: 22.12.2022 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Бинт еластичний медичний Білосніжка середньої розтяжності 1м х 10см: