Біолакт форте пор.3000 мг саше №10 дієт.доб

Інструкція для Біолакт форте пор.3000 мг саше №10 дієт.доб:
Інструкція вказана для Біолакт форте пор.3000 мг саше №10 дієт.доб

Склад

Біолакт — біологічно активний кисломолочний продукт для дітей раннього віку. Для заквашування молока використовують різновиди ацидофільних паличок, що володіють вираженими антибіотичними і протеолітичними властивостями і невисокою кислотоутворюючою здатністю. У продукті накопичується також цілий комплекс біологічно активних речовин, в тому числі різні ферменти, бактерицидні речовини, вільні амінокислоти, вітаміни та інші інгредієнти, що значно підвищує його поживну цінність. Смак биолакта кисломолочний, в міру солодкий, консистенція однорідна, нагадує сметану, з вираженим згустком, без газоутворення. Кислотність готового продукту - 80-105°Т, жиру міститься не менш 3,2 %, сахарози - не менше 4%.

Порошок 3000 мг у саше №10

Показання Біолакт форте пор.3000 мг саше №10 дієт.доб

Продукт рекомендується для харчування дітей з 5-місячного віку і дорослих.

Біолакт володіє також здатністю пригнічувати життєдіяльність умовно патогенних і патогенних мікробів при попаданні їх в шлунково-кишковий тракт дитини, зберігаючи в той же час корисні види мікробів для організму. 
Біолакт використовується для попередження гострих кишкових інфекцій, а також як засіб, що знижує побічну дію антибіотиків, які використовуються для лікування деяких захворювань.

Забезпечує організм життєво важливою мікрофлорою, посилює імунітет, нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, надає лікувальну дію при захворюванні органів травлення, прояв харчової алергії, дисбактеріозі.

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 5 го рівня: Біолакт форте пор.3000 мг саше №10 дієт.доб: