Чашка 31/404, непроливайка коровка 250 мл

Форма випуску:
Інструкція для Чашка 31/404, непроливайка коровка 250 мл:
Інструкція вказана для Чашка 31/404, непроливайка коровка 250 мл

Склад

LITTLE COW Кружка непроливайка має унікальний непроливний клапан, який дозволяє дитині пити самостійно, не проливаючи. Прогумована, неслизька, зручна для дитячих рук. Кружка добре тримається на поверхні завдяки прогумованому дну. Простий дизайн. Кружка складається з 2 елементів: ємності і кришки з носиком. Це допомагає підтримувати кружку в чистоті.

  • Кружка має унікальний непроливний клапан, який дозволяє дитині пити самостійно, не проливаючи.
  • Прогумована, неслизька, зручна для дитячих рук..
  • Кружка добре тримається на поверхні завдяки прогумованому дну.
  • Простий дизайн. Кружка складається з 2 елементів: ємності і кришки з носиком. Це допомагає підтримувати кружку в чистоті.

Підходить для дітей віком 9м+.

Виріб доступний у кількох кольорах.

Ємність: 250 мл.

Можна мити в посудомийній машині та використовувати мікрохвильовій печі (без кришки). Його не можна продезінфіковувати або обшпарювати.

Спосіб застосування та дози Чашка 31/404, непроливайка коровка 250 мл

Перед першим використанням промийте всі частини пляшки, потім простерилізуйте в окропі, щоб забезпечити надійну чистоту. Після кожного використання очищайте пляшку і соску від залишків їжі, мийте всі частини в теплій воді з м'яким миючим засобом, ретельно промийте і продезінфікуйте. Не кип’ятіть і не дезінфікуйте пляшку в паровому/електричному стерилізаторі. Для дезінфекції залити гарячою водою. Виріб можна використовувати в мікрохвильовій печі. Розігріваючи їжу в мікрохвильовій печі, не забудьте залишити пляшку відкритою. Не рекомендується мити пляшку або носик в посудомийній машині, оскільки миючі/чистючі засоби можуть пошкодити виріб. Не використовуйте антибактеріальні засоби для чищення. Соску можна дезінфікувати в паровому/електричному стерилізаторі.Кип’ятіння і жорстка вода можуть створити ефект вапняного нальоту. Перевіряйте носик і всі компоненти пляшки перед кожним використанням. Дуже уважно перевіряйте носик, особливо коли у дитини є зубки. Викиньте при пошкодженні або слабкості. Не затягуйте сильно комір, інакше вентиляційна система може не працювати належним чином. Завжди перевіряйте комір пляшки на протікання. Не збільшуйте отвори і не створюйте додаткових отворів. Це може призвести до пошкодження. Ніколи не залишайте виріб під впливом прямих сонячних променів, високої температури або миючих засобів («стерилізуючий розчин») довше, ніж рекомендовано, оскільки це може пошкодити виріб. Будьте особливо обережні під час нагрівання їжі в мікрохвильовій печі. Якщо ви розігріваєте їжу в мікрохвильовій печі, пам’ятайте, що пляшка має бути відкритою. Завжди помішуйте підігріту їжу, щоб забезпечити рівномірний розподіл температури. Перевіряйте температуру перед годуванням.

Увага! Пляшка може бути пошкоджена в результаті падіння або сильного удару. З міркувань безпеки завжди використовуйте цей виріб під наглядом дорослих. Цей продукт не є іграшкою. Зберігайте виріб у недоступному для дітей місці, коли вони не використовуються.

Реєстраційні дані Чашка 31/404, непроливайка коровка 250 мл

Реєстрація: 05.03.02-03/72520

Дата оновлення информації: 31.01.2023 р.

© likiteka 2023