Ци-Клім крем для тіла по 50 мл у тубі

Евалар (Росія)
Інструкція вказана для Ци-Клім крем для тіла по 50 мл у тубі

Склад

Вода, олія соєва, липодерм, гліцерин, ліпосентол мульти (вітамінний комплекс), екстракт циміцифуги і дикого ямсу, гіалуронова кислота, д-пантенол, алантоїн, магнію оротат, спирт етиловий, емульгатор, карбопол, триетаноламін, эуксил К300, ароматична композиція.

Показання Ци-Клім крем для тіла по 50 мл у тубі

Основна причина старіння жінок – у зниженні вироблення організмом жіночих статевих гормонів. Головний гормон молодості для жінки – естроген. Починаючи з 30 років, організм виробляє все менше і менше естрогенів. Обмін речовин сповільнюється, обличчя і тіло починає змінюватися, а простіше кажучи – старіти. Шкіра і м'язи втрачають пружність і еластичність, з'являються і поглиблюються зморшки, фігура гладшає і розпливається. І тут на допомогу нам приходять фітоестрогени - речовини, які містяться в рослинах, наприклад, в цимицифуге, і є аналогом жіночих статевих гормонів. На Заході, де норма - прийом фітоестрогенів з 40 років, жінки в 50 виглядають молодше, ніж багато російські жінки до 40! 

 

При регулярному застосуванні засобів з фітоестрогенами полегшуються симптоми менопаузи, поліпшується зовнішній вигляд шкіри навіть без застосування косметики. Доведено: якщо раз на рік протягом 3-4 місяців застосовувати засоби з фітоестрогенами, це відстрочить той день, коли знадобляться більш кардинальні способи корекції вікових змін. А з настанням менопаузи такі кошти повинні бути з вами постійно. І нехай ми не владні над часом! Зате в наших силах допомогти самим собі зберегти молодість, красу і здоров'я.

Антивіковий крем для обличчя «Ци-Клим» містить фітоестрогени циміцифуги, ретинол і гіалуронову кислоту. Стимулює вироблення колагену і еластину, відновлює пружність і еластичність шкіри, сприяє усунення сухості і пігментації.

Спосіб застосування та дози Ци-Клім крем для тіла по 50 мл у тубі

Крем наносити легкими масажними рухами вранці і/або ввечері на шкіру обличчя, шиї або інші ділянки тіла.

Дата оновлення информації: 21.11.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Ци-Клім крем для тіла по 50 мл у тубі: