Elfa Pharm BabyBorn (Ельфа Фарм БебіБорн) Олія дитяча 200 мл

Ельфа Фарм (Польща)
Інструкція для Elfa Pharm BabyBorn (Ельфа Фарм БебіБорн) Олія дитяча 200 мл:
Інструкція вказана для Elfa Pharm BabyBorn (Ельфа Фарм БебіБорн) Олія дитяча 200 мл

Склад

Helianthus Annuus Seed Oil, Octyldodecanol, Olea Europaea Fruit Oil, Squalane, Tocopheryl Acetate, Parfum, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid.

Коли новонароджений з'являється на світ, всі його органи і системи організму адаптуються до життя поступово. Шкіра також вимагає достатньо часу для того, щоб навчитися виконувати всі свої функції: процеси обміну кисню і води, терморегуляцію, і, звичайно ж, основну - захист.

Дитячий шкірний покров більш вразливий, оскільки його рівень кислотності нижче ніж у дорослих. Через це дитяча шкіра легше піддається шкідливому впливу навколишнього середовища, механічних пошкоджень, алергій, і частіше страждає від сухості. Зрозуміло, така чутливість шкіри - явище тимчасове, і в міру звикання дитини до зовнішнього світу паралельно розвиваються захисні функції організму, в тому числі, шкіри.

Але для того щоб забезпечити належний догляд і вберегти шкірний покров, варто використовувати косметику призначену спеціально для надчутливої ??дитячої шкіри. Фізіологічна сухість може завдавати дискомфорт, і достатнє зволоження здатне усунути цю проблему.

Олія для тіла Baby Born на рослинній основі містить натуральні компоненти, дія яких спрямована на створення захисного бар'єру на ніжній дитячій шкірі.

  • олія оливки - надовго зволожує, не забиває пори, забезпечує регенерацію;
  • сквалан - містить природні ліпіди, пом'якшує, утворює на поверхні невідчутну плівку, що перешкоджає передчасному випаровуванню вологи з шкірних покровів;
  • токоферол - природний антиоксидант, має загоюючу і протизапальноую дію.

Однією з найважливіших процедур в перші дні життя малюка є звичайний домашній масаж. Він розминає ще малорухливі суглоби, сприяє розвитку опорно-рухового апарату, покращує циркуляцію крові і її прилив до органів. Крім цих корисних властивостей, істотним аргументом на користь масажу є тактильне спілкування мами з дитиною. Тому, щоб процедура приносила ще більшу користь, при масажі слід використовувати олію для тіла Baby Born. Легкі рухи, що погладжують сприятимуть проникненню в шкіру поживних речовин, утримають, отриману після купання, вологу і додатково наситять шкіру корисними компонентами.

Олія полегшує ковзання рук по шкірі, повністю вбирається за час масажу без відчуття жирності і липкості, не залишає слідів на одязі.
Рекомендовано для щоденного використання.

Протипоказання Elfa Pharm BabyBorn (Ельфа Фарм БебіБорн) Олія дитяча 200 мл

Підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів.

Спосіб застосування та дози Elfa Pharm BabyBorn (Ельфа Фарм БебіБорн) Олія дитяча 200 мл

Невелику кількість масла легкими масажними рухами нанести на чисту шкіру малюка. Зробити масаж протягом 1-2 хвилин. Не втирати.

Реєстраційні дані Elfa Pharm BabyBorn (Ельфа Фарм БебіБорн) Олія дитяча 200 мл

Дата оновлення информації: 10.10.2022 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Elfa Pharm BabyBorn (Ельфа Фарм БебіБорн) Олія дитяча 200 мл: