Эмбрия Фол табл. по 100 мг №150
Склад
L-метилфолат — 208,0 мкг (еквівалентно 200 мкг фолієвої кислоти), фолієва кислота — 200,0 мкг, калію йодид — 262,0 мкг (еквівалентно 200 мкг йоду), допоміжні компоненти.
L-Метилфолат — найбільш біологічно активна форма фолієвої кислоти, яка може подолати гематоенцефалічний бар’єр. Є домінуючою мікронутрієнтною формою фолату, яка циркулює в плазмі крові і приймає участь у біологічних процесах. Необхідний для підтримки здоров’я серцево-судинної і нервової систем, а також для правильного клітинного поділу.
Фолієва кислота особливо необхідна на самому ранньому етапі зародження життя, а також в період зростання і розвитку людського плоду. Вона приймає участь у кровотворенні, забезпечує білковий обмін речовин, біосинтез РНК і ДНК, що важливо для зростаючих тканин. Її нестача призводить до накопичення в плазмі крові гомоцистеїну, який є індикатором атеросклеротичних змін. Відсутність дефіциту фолієвої кислоти під час вагітності істотно знижує ризик виникнення у дитини вроджених вад (у тому числі дефекту нервової трубки, Spina bifida), гіпотрофії і недоношеності.
Йод необхідний для здорового розвитку мозку дітей під час внутрішньоутробного розвитку і в ранньому віці. Потреба жінок в йоді значно зростає під час вагітності у зв’язку з необхідністю забезпечити його надходження плоду в достатніх кількостях. Дефіцит йоду може викликати порушення обміну речовин як у матері, так і у дитини, відставання в розумовому і фізичному розвитку дитини.
Необхідність у фолієвій кислоті та йоді значно підвищується в період вагітності та під час годування грудьми і не може бути компенсована в достатній кількості за допомогою здорового і повноцінного харчування. Додатковий прийом фолієвої кислоти і йоду дозволяє значно знизити ризик розвитку дефекту нервової трубки, порушення розумового і фізичного розвитку дитини. Тому лікарі-гінекологи, ендокринологи та інші фахівці рекомендують всім жінкам репродуктивного віку, вагітним та жінкам, які годують грудьми, приймати 400 мкг фолієвої кислоти і 200 мкг йоду щодня (що відповідає 1 таблетці ЕМБРіЯ® фол).
Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)
На 100 г: білки – 0 г, жири – 0 г, вуглеводи – 45 г.
Показання Эмбрия Фол табл. по 100 мг №150
Додаткове джерело фолієвої кислоти та йоду, особливо жінкам, які планують вагітність, вагітним і в період лактації.
Протипоказання Эмбрия Фол табл. по 100 мг №150
Індивідуальна чутливість до компонентів. Особам із захворюваннями щитовидної залози або тим, хто приймає інші препарати йоду за призначенням та під наглядом лікаря.
Спосіб застосування та дози Эмбрия Фол табл. по 100 мг №150
Приймати не пізніше ніж за 4 тижні до початку запланованої вагітності по 1 таблетці під час сніданку. Курс вживання ЕМБРіЯ® фол — мінімум до 12 тижнів вагітності.
Якщо Ви застосовували контрацептиви, а зараз плануєте вагітність, то вживання ЕМБРіЯ® фол необхідно почати одразу після закінчення прийому контрацептивів.
Умови зберігання Эмбрия Фол табл. по 100 мг №150
Форма випуску
Таблетки 0,1 г № 150
Термін придатності
36 місяців.
Реєстраційні дані Эмбрия Фол табл. по 100 мг №150
Виробник: Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, м.Харків)
МНН: Comb drug
Код АТХ:
(B) Лікарські засоби, що впливають на кровотворення та кров
(B03) Антианемічні препарати
(B03B) Вітамін B12 та фолієва кислота
(B03BB) Фолієва кислота та її похідні
(B03BB51) Фолієва кислота, комбінації
Дата оновлення информації: 11.02.2022 р.
© likiteka 2024
- Медин Форте капс. №30, Медіце Арцнайміттель Пюттер Гмбх & Ко. КГ, Німеччина
- Медин Форте капс. №90, Медіце Арцнайміттель Пюттер Гмбх & Ко. КГ, Німеччина
- Інновітум B суспензія флакон з пробкою-крапельницею 4 мл, Комарко (Польща)
- Лефолат Плюс таблетки №30, Грікар Кемікал С.р.л (Італія)
- Фолідін табл. №120, Санлайф Продакшн (Німеччина)
- Бісферро капсули №30, Лабомар С.Р.Л Італія
- ФолаПро табл. 0,25 г банка склян. №60, Метадженікс Інк, США/Бельгія
- Метил Фолат Кал (Methyl Folate KAL) таблетки №90, Нутра Мануфаcтурінг (США)