Фарма Груп (Pharma Group) Кінська лінія шампунь Мультивітамінний 200 мл, Живлення та зміцнення волосся

Інструкція для Фарма Груп (Pharma Group) Кінська лінія шампунь Мультивітамінний 200 мл, Живлення та зміцнення волосся:
Інструкція вказана для Фарма Груп (Pharma Group) Кінська лінія шампунь Мультивітамінний 200 мл, Живлення та зміцнення волосся

Склад

Шампунь містить цінні для волосся інгредієнти максимально багаті на білки, вітаміни та мікроелементи необхідні для харчування та зміцнення волосся.

Гідролізати протеїнів плаценти та пшениці містять набір амінокислот для повноцінного живлення волосся, одночасно інтенсивно зміцнюють коріння та структуру волосся.

Гідролізат протеїнів шовку має високу здатність проникати у тканини, ефективно живлять шкіру голови, стимулюючи процеси оновлення клітин.

Екстракти червоних та бурих водоростей інтенсивно зволожують волосяний стрижень, що сприяє його зміцненню, відновленню еластичності та пружності.

Кераміди відновлюють цілісність волосяного стрижня, заповнюючи собою його потоншені ділянки, значно підвищують захисні функції кутикули.

Вітаміни B6, E, PP сприяють підвищенню місцевого імунітету шкіри голови та поліпшенню кровопостачання коренів волосся, що посилює їхнє живлення.

Спосіб застосування та дози Фарма Груп (Pharma Group) Кінська лінія шампунь Мультивітамінний 200 мл, Живлення та зміцнення волосся

Намочити голову, нанести шампунь на волосся та шкіру голови, спінити. Ретельно вимити шкіру голови від надлишку шкірного сала та забруднень. Вимити волосся по всій довжині. Рекомендований для частого миття.

Реєстраційні дані Фарма Груп (Pharma Group) Кінська лінія шампунь Мультивітамінний 200 мл, Живлення та зміцнення волосся

Дата оновлення информації: 26.09.2022 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Фарма Груп (Pharma Group) Кінська лінія шампунь Мультивітамінний 200 мл, Живлення та зміцнення волосся: