Фемінорм капсули м`як. желат. №30 (15х2)

Інструкція вказана для Фемінорм капсули м`як. желат. №30 (15х2)

Склад

1 капсула містить: основні речовини: олію примули вечірньої (Everning primrose oil) - 300 мг, екстракт шишок хмілю (Humulus lupulus L.) - 42,5 мг, вітамін К2 - 2,81 мг, холекальциферол (віт. D) - 0,1 мг, піридоксину гідрохлорид (віт. В6) - 0,425 мг, допоміжні речовини: соєвий лецитин - 6,665 мг, бджолиний віск - 18,500 мг, оболонка капсули: желатин, гліцерин, заліза оксид чорний. Без ГМО.

Показання Фемінорм капсули м`як. желат. №30 (15х2)

Рекомендації щодо застосування

дієтична добавка до основного раціону харчування, яка може бути рекомендована як додаткове джерело ПНЖК, фітогормонів, вітаміну К2, вітаміну D, вітаміну В6, яка сприяє попередженню та зменшенню вираженості емоційних і вегето-судинних розладів, а також соматичних порушень в менопаузальному періоді і при клімактеричному синдромі.

Що таке клімактеричний період?

Клімактеричний період - перехід від репродуктивного періоду до повного припинення функцій статевих залоз (менопаузи у жінок). Ускладненням природного перебігу клімактеричного періоду є клімактеричний синдром - комплекс вегето-судинних, психічних і обмінно-ендокринних порушень.

Симптоми клімактеричного синдрому.

Ранні симптоми клімаксу включають підвищену пітливість, припливи жару, головні болі і запаморочення, коливання артеріального тиску і настрою, напади прискореного серцебиття, озноб, порушення сну і працездатності, слабкість, зниження лібідо, занепокоєння. На цьому етапі починається старіння шкіри і слизових оболонок, шкіра стає сухою, на ній з’являються і поглиблюються зморшки, частішають запальні процеси, з’являються дискомфорт і болі в сечовому міхурі, свербіж і печіння в області зовнішніх статевих органів і піхви. Пізні симптоми клімаксу включають розрідження кісткової тканини (остеопороз), що приводить до переломів.

Дія компонентів Фемінорму.

Фармакологічна активність Фемінорму обумовлена ??комплексною дією олії примули вечірної, екстракту шишок хмелю та вітамінів. Полінасичені жирані кислоти олії примули вечірньої приймають участь у синтезі протизапальних простагландинів і тим самим зменшують запальні процеси, проявляють протимікробну дію, сприяють нормалізації артеріального тиску та запобігають тромбоутворенню.

Фітоестрогени екстракту шишок хмелю а також ПНЖК олії примули вечірньої сприяють нормалізації гормонального фону та зниженню частоти припливів, зменшенню нічних потовиділень та інші симптоми клімаксу. Вітамін В6 та лупулін екстракту шишок хмелю проявляють заспокійливу (седативну) дію, покращують сон, позбавляють від головного болю.

Фемінорм проявляє комплексну дію відносно профілактики остеопорозу, а саме вітамін К2 активізує спеціальний білок (osteocalcin), який допомагає кальцію крові під дією вітаміну D проникати в кісткову тканину. Компоненти олії примули вечірньої, вітамін D, екстракт шишок хмелю збільшують щільність кісткової тканини та сповільнюють втрату кісткової маси.

Протипоказання Фемінорм капсули м`як. желат. №30 (15х2)

підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу дієтичної добавки.

Спосіб застосування та дози Фемінорм капсули м`як. желат. №30 (15х2)

Фемінорм вживати дорослим (жінкам) по 1 капсулі 2 рази на день після прийому їжі.

Курс споживання визначає лікар індивідуально.

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

Не є лікарським засобом

Застереження при застосуванні

не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Умови зберігання Фемінорм капсули м`як. желат. №30 (15х2)

зберігатив оригінальній упаковці в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (не вище 25 °С) .

Форма випуску

м'які желатинові капсули (загальна маса капсули 551 мг ± 10 %) № 10, № 20, № 30 у блістерах у картонній коробці.

Строк придатності

3 роки від дати виробництва.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Фемінорм капсули м`як. желат. №30 (15х2):