Гель для рук гігієнічний Hand sanitar 100 мл

Інструкція для Гель для рук гігієнічний Hand sanitar 100 мл:
Інструкція вказана для Гель для рук гігієнічний Hand sanitar 100 мл

Склад

Спирт етиловий в межах 60.0-64.0%; інші функціональні добавки, ізопропіловий спирт, акрілат / С 10-30 алкіл акрилат кросполімер; ундеціленамідопропілтрімоніум метосульфат, гліцерин, алантоїн, Д-пантенол, парфумерна композиція, метілхлороізотіазолінон, метілізотіазолінон, цитронелол, гексил цінамал, триетаноламін, ЕДТА, вода до 100.0%.

Опис

ТМ Hand sanitar представляє гігієнічний гель для рук з антисептиками. Він включає не менше 60% етилового спирту для ефективної антимікробної дії, а також включає гліцерин, алантоїн і пантенол для пом'якшення та захисту шкіри рук від пересушування.

Гігієнічний гель для рук з антисептиками від ТМ Hand sanitar розроблений так, щоб забезпечити максимальний захист від хвороботворних бактерій, грибків і вірусів. Його можна застосовувати в побуті, а також їм можна обробляти шкіру рук працівникам підприємств з підвищеними вимогами до санітарної гігієни, а також працівникам сфери комунально-побутових послуг, медичної сфери і т. д.

Спосіб застосування та дози Гель для рук гігієнічний Hand sanitar 100 мл

Гель для рук гігієнічний в кількості не менше 3 мл влити в заглиблення сухої долоні і енергійно втирати в шкіру рук і зап'ясть протягом 30 секунд. Протягом всього часу втирання засобу підтримувати шкіру в зволоженому засобом стані. Останню порцію засобу втирати до його повного висихання. Витирання рук не допускається.

Дата оновлення информації: 09.05.2022 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Гель для рук гігієнічний Hand sanitar 100 мл: