Гігрометр Психрометричний ВІТ-1

Склоприлад ПрАТ (Україна)
Інструкція вказана для Гігрометр Психрометричний ВІТ-1

Склад

Загальна характеристика

Використовуються для вимірювання відносної вологості повітря і температури.

Габаритні розміри, мм: 290х120х50

Застосовується для вимірювання відносної вологості повітря і температури в складських приміщеннях, матеріальних кімнатах, шовковичних, тепличних, птахівничих господарствах. Такі прилади можна зустріти в музеях, лікарнях, громадських місцях, льохах, овочесховищах, складах і інших місцях, де необхідний суворий контроль відносної вологості.

Гігрометри психрометричні ВІТ-1 і ВІТ-2 складаються з пластмасової основи до якої кріпляться два термометра зі шкалою, психрометрична таблиця, скляний живильник. Резервуар термометра з написом "Зволожений", зволожується водою з живильника за допомогою марлевого гніту.

Метод вимірювання відносної вологості гігрометром психрометричним грунтується на залежності між вологістю повітря і психрометричною різницею - різницею показань "сухого" і "зволоженого" термометрів, що перебувають в термодинамічній рівновазі з навколишнім середовищем.

Зняти показання термометрів і визначити різницю показань. Потім за показаннями "сухого" термометра і різниці показань "сухого" термометра і "зволоженого" визначити відносну вологість повітря по психрометричній таблиці.

 Гігрометри ВІТ-1 і ВІТ-2 мають міжповірочний інтервал 1 рік.

Діапазон вимірювання відносної вологості в залежності від температури, °С Ціна поділки шкали Найменування Діапазон вимірювань температури сухого термометра, °C Діапазон вимірювання відносної вологості,%
+5...+25 0.2 ВIТ-1 0...+25 20...90
+26...+40 0.2 ВІТ-2 +15...+40 20...90

Показання Гігрометр Психрометричний ВІТ-1

Применяется для измерения относительной влажности воздуха и температуры в складских помещениях, материальных комнатах, шелковичных, тепличных, птицеводческих хозяйствах.

Спосіб застосування та дози Гігрометр Психрометричний ВІТ-1

В питатель гигрометра заливают дистиллированную воду. Измерение относительной влажности воздуха основано на разнице показаний “сухого“ и “увлажненного“ термометров. После снятия показаний термометров по психрометрической таблице определяют относительную влажность воздуха.

Реєстраційні дані Гігрометр Психрометричний ВІТ-1

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2024