Глюкометр Ван Тач Селект (One Touch Select) виріб №1

Лайфскан (США)
Інструкція для Глюкометр Ван Тач Селект (One Touch Select) виріб №1:
Інструкція вказана для Глюкометр Ван Тач Селект (One Touch Select) виріб №1

Склад

За допомогою глюкометру Select One Touch можна швидко і легко провести вимірювання рівня глюкози, і отримати точні і достовірні результати. Про кожному отриманому результаті можна вказати додаткові відомості, якщо це необхідно. Даний прилад розрахований на застосування як в домашніх умовах для самостійного аналізу, так і в клініках для контролю кількості глюкози у пацієнтів.

Одна з переваг даної моделі глюкометра - це російськомовне меню з підказками на екрані, що дуже зручно і дозволяє без труднощів здійснювати процедури.

Також є можливість дізнатися статистичні показники середніх значень виміряних результатів за певний проміжок часу - 7, 14, 30 днів, і, крім того, значення глюкози до і після їжі. Функція позначення результатів до і після їжі налаштовується або відключається самостійно в налаштуваннях.

Простота в обігу з приладом забезпечується присутністю на корпусі всього лише трьох кнопок, зручних на дотик навіть для незрячих людей. Щоб включити прилад, необхідно утримувати кнопку «Ок», утримуючи кілька секунд.

Глюкометр оснащений збільшеним екраном для зручності читання результатів, які показуються крупним шрифтом. Ці особливості роблять даний глюкометр незамінним для людей похилого віку.

Що стосується тест-смужок, то при використанні нових смужок кодування проводиться один раз, потім прилад не вимагає повторного кодування до нової упаковки тест-смужок, в тому випадку, якщо новий код буде відрізнятися від попереднього. Це полегшує використання приладу для літніх людей, яким потрібно вимірювати цукор в крові не кожен день, а при необхідності.

Тест-смужки, які використовуються спільно з даними глюкометром, мають підказку - на чорному тлі намальований білий покажчик, який показує, з якого боку необхідно вставити її в прилад.

Основні характеристики глюкометра One Touch Select:

  • об'єм крові для аналізу - 1,4 мкл;
  • пам'ять на 350 вимірювань;
  • тривалість вимірювання - протягом 5 секунд;
  • функція присвоєння результатами оцінок «до їжі» і «після їжі»;
  • усереднення результатів за 7, 14, 30 днів;
  • автовідключення глюкометра - після 2 хвилин бездіяльності приладу;
  • меню - російськомовне;
  • гарантія від виробника - безстрокова;
  • в комплекті додаються тест-смужки (35 шт), ланцети (10 шт) та автоматична ручка для проколу;
  • прилад зберігається в зручному м'якому футлярі.

Реєстраційні дані Глюкометр Ван Тач Селект (One Touch Select) виріб №1

Дата оновлення информації: 30.11.2022 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Глюкометр Ван Тач Селект (One Touch Select) виріб №1: