Хондромін капсули м`як. желат. №30

Інструкція вказана для Хондромін капсули м`як. желат. №30

Склад

1 м’яка желатинова капсула містить:
активні інгредієнти: глюкозаміну сульфату калію хлориду - 500 мг; хондроїтину натрію сульфату - 200 мг; жиру печінки тріски - 200 мг; омега-3 (риб'ячого жиру) - 200 мг, що містить: ейкозопентаєнової кислоти - 60 мг, докозагексаєнової кислоти - 40 мг; вітаміну С - 20 мг; вітаміну Д3 (холекальциферол) - 0,75 мкг; вітаміну Е (d1-альфа-токоферолу ацетату) - 1,80 мг; вітаміну К - 11,25 мкг; кальцію - 20 мг; магнію - 20 мг; цинку - 4 мг; допоміжні речовини: гідрогенізована рослинна олія, лецитин, очищена соєва олія, желатин, гліцерин, рідкий сорбітол, оксид заліза чорний, очищена вода.

ХОНДРОМІН – комплексний натуральний препарат для профілактики та/або полегшення симптомів у пацієнтів з патологією суглобів. Глюкозаміну сульфат є субстратом для синтезу глікозаміногликанів і протеогліканів хряща, поліпшує процеси біосинтезу хрящової тканини. Стимулює синтез гіалуронової кислоти у синовіальній рідині, котра змащує та живить хрящ. Глюкозаміну сульфат сповільнює руйнування хрящової тканини при остеоартрозі, захищає хрящ від негативного впливу кортикостероїдів та НПЗЗ. Відсутній негативний вплив на серцево-судинну, дихальну та нервову системи.
Хондроїтину сульфат важливий компонент кісток та хрящової тканини суглобів, котрий сприяє підтримці цілостності хрящового матриксу. Хондроїтину сульфат стимулює синтез протеогліканів, попереджає деградацію хрящового матриксу (за рахунок інгібування еластази і зниження активності металопротеаз).
 Хондроїтину сульфат також поліпшує гомеостаз синовіальної рідини суглоба за рахунок стимулювання вироблення гіалуронової кислоти. Інгібує розвиток запальних реакцій.
 Жир печінки тріски і омега-3 ПНЖК відносяться до регуляторів вітамін-кальцієво-фосфорного обміну. Сприяють зменьшенню запальних явищ при ревматоїдному поліартриті. Омега-3 ПНЖК допомагають організму виробляти протизапальні речовини, які зменьшують біль та запалення при артрозі та артриті.
Вітамін С приймає участь у процесах кроветворення і утворення колагена, який є основним внеклітинним компонентом сполучної тканини.
 Вітамін Д сприяє проникненню кальція і фосфора у клітини. Вітамін Д попереджає порушення роста кісток та зубів, підвищену нервову збудливість, схильність до судом литкових м'язів.
Вітамін Е сильний антиоксидант , бере участь у біосинтезі білка та проліферації клітин, поліпшує поглинання тканинами кисню.
Вітамін К – протигеморагічний вітамін. Сприяє формуванню і відновленню кісткової тканини, забезпечує синтез остеокальцину (білок кісткової тканини, на якому кристалізується кальцій). Попереджає остеопороз.
Кальцій приймає участь в утворенні кісткової тканини, мінералізації зубів та кісток, процесі згортання крові і передачі нервових імпульсів.
Магній приймає участь в енергетичних процесах, є структурним компонентом для формування кісток та зубів.
Цинк приймає участь в процессі кроветворення, формуванні кісток, у функціонуванні імунної та ендокринної систем.

Показання Хондромін капсули м`як. желат. №30

ХОНДРОМІН може бути використаний в раціонах дієтичного харчування, рекомендованих лікарем, як додаткове джерело глюкозаміну, хондроїтину, ейкозопентаенової та докозагексаєнової кислот, вітамінів та мінералів з метою підтримки нормального стану функціонування опорно-рухового апарату при підвищеному навантаженні на суглоби (надмірна вага, заняття спортом та інші інтенсивні фізичні навантаження), при обмеженій або недостатній рухливості суглобів у похилому віці, застосування в якості загальнозміцнюючого засобу.

Протипоказання Хондромін капсули м`як. желат. №30

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість до будь-якого з компонентів продукту. Вагітним жінкам та в період лактації, особам з будь-якими захворюваннями перед вживанням продукту рекомендовано порадитися з лікарем. Не може бути заміною повноцінного збалансованого харчування.

Спосіб застосування та дози Хондромін капсули м`як. желат. №30

дорослим по 1 капсулі 3 рази на добу, запиваючи водою.
Інше дозування узгоджувати з лікарем.

Тривалість вживання: 1-2 місяці, подальше споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання Хондромін капсули м`як. желат. №30

Форма випуску: 15 м'яких желатинових капсул у блістері; по 2 (№30), або по 4 (№60) блістери в картонній упаковці.

 Умови зберігання: зберігати при температурі до 25°C, в захищеному від світла, вологи та недоступному для дітей місці. 

Термін придатності: 2 роки.

Без ГМО.

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2023