Імунолог Ланцет для прик-тесту ЛПТ-2 в інд. упак. №1

Імунолог, ТОВ, Україна
Інструкція вказана для Імунолог Ланцет для прик-тесту ЛПТ-2 в інд. упак. №1

Склад

стерильний одноразовий ланцет з одним списом (ЛПТ-1) або п’ятьма списами (ЛПТ-2) білого кольору, закритий ковпачком в індивідуальному пакуванні для проведення прик-тесту. Ланцет виготовляють із полістиролу марок УПМ-0503 (гатунок вищий), УПМ 0612Л або полістиролу марки 825.

Прик-тест – це основний вид шкірного тестування, що полягає в уколі шкіри пацієнта в місці нанесення алергену (позитивного та негативного контролю). Цей тест відрізняється високою інформативністю, уніфікованістю та мінімальною інвазивністю, оскільки укол ланцету є мікроуколом, здатним проникати тільки в самий поверхневий шар шкіри. 

Прик-тест рекомендований для пріоритетного використання Європейською Академією Алергологіі та Клінічної Імунології (EAACI), а також Всесвітньою алергологічною організацією (WAO).

Показання Імунолог Ланцет для прик-тесту ЛПТ-2 в інд. упак. №1

для шкірної діагностики алергічних захворювань. Показаннями для шкірної діагностики алергенами є анамнез, дані клінічного та лабораторного обстеження.

Протипоказання Імунолог Ланцет для прик-тесту ЛПТ-2 в інд. упак. №1

протипоказання обумовлені застосуванням препаратів алергенів, негативного та позитивного контролю для проведення шкірних проб.

Спосіб застосування та дози Імунолог Ланцет для прик-тесту ЛПТ-2 в інд. упак. №1

шкірні проби ставлять на внутрішній поверхні передпліччя на відстані (30±10) мм  одну від одної (при неможливості – на шкірі спини). На дезінфіковану 70% етиловим спиртом шкіру, використовуючи  стерильну кришку-крапельницю, наносять по 1 краплі досліджуваних та контрольних розчинів. Для кожної нанесеної краплі використовують індивідуальний стерильний ланцет. Вивільняють ланцет з індивідуальної упаковки, знімають ковпачок і крізь краплю розчину  проводять укол шкіри до упору обмежувача ланцета. Облік результатів тестування проводять через 15-20 хвилин.

Реєстрація результатів тестування, інші методичні особливості проведення прик-тесту з використанням ланцетів наводяться у інструкціях для медичного застосування лікарських засобів: неінфекційних алергенів різних груп, розчинної рідини для алергенів та розчину гістаміну дигідрохлориду 0,01% для шкірної діагностики алергічних захворювань, виробництва ТОВ «Імунолог».

 

Особливі попередження для дітей та осіб похилого віку:

при проведенні шкірних проб особливі попередження для дітей та осіб похилого віку обумовлені застосуванням препаратів алергенів (негативного та позитивного контролю). 

Умови зберігання Імунолог Ланцет для прик-тесту ЛПТ-2 в інд. упак. №1

36 місяців з дати виготовлення. Не використовувати при порушенні цілісності індивідуального пакування та після закінчення терміну придатності.

Умови транспортування та зберігання: 

ланцети транспортують усіма видами транспорту в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезення, що діють на даному виді транспорту.

Правила утилізації: 

використаний ланцет разом з ковпачком поміщається до контейнеру для утилізації. Утилізація ланцетів проводиться відповідно до місцевих нормативних вимог та правил.

Реєстраційні дані Імунолог Ланцет для прик-тесту ЛПТ-2 в інд. упак. №1

Дата оновлення информації: 26.06.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Імунолог Ланцет для прик-тесту ЛПТ-2 в інд. упак. №1: