Інгалятор Тепловологий №1

Гемопласт (Україна, Білгород-Дністровський)
Інструкція вказана для Інгалятор Тепловологий №1

Склад

Опис

Призначений для тепловологих інгаляцій парою нагрітих розчинів рідких лікарських засобів, в тому числі настоїв і відварів трав. Застосовується для лікування і профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів і легенів. Для запобігання від швидкого охолодження чашка з полімерного матеріалу, в яку заливають розчин, розміщена всередині корпусу. Еластична маска має зручну форму, що забезпечує щільне прилягання до обличчя.

У комплект поставки інгалятора входять: корпус, кришка, чашка, маска.

Місткість чашки інгалятора 400 мл.

Інгалятор стійкий до впливу питної води при температурі до 100 °С, а також до санітарно-гігієнічної обробки 5% розчином питної соди або мильного розчину.

Приготування розчинів для інгаляції:

При проведенні інгаляцій відварами лікарських трав приготувати відвар і охолодити його до температури від 70 °С до 80 °С. При проведенні інгаляцій з використанням настоїв лікарських трав в гарячу воду температурою від 70 °С до 80 °С залити 20 мл настою (4 чайної ложки).

Спосіб застосування та дози Інгалятор Тепловологий №1

Перед застосуванням деталі інгалятора вимити в нагрітому до температури від 50 ° С до 60 ° С розчині харчової соди (2 чайних ложки соди на склянку води) або мильному розчині, прополоскати у проточній воді і просушити. Встановити корпус на рівну поверхню, де буде проводитися. У корпус вставити чашу і залити в неї від 200мл до 300мл розчину для інгаляцій. Закрити корпус кришкою і зафікстровать. В отвір кришки встановити маску.

Виконання інгаляцій:

Обережно притискаючи обличчя до маски виконати процедуру інгаляції. Перший вдих робити обережно, невеликими порціями. Дихання має бути спокійним, рівномірним. Інгаляцію проводити протягом від 10 хв до 15 хв або протягом часу, указанногог лікарем.

Застереження

При застосуванні інгалятора будьте обережні - інгалятор заповнений гарячим розчином!

Щоб уникнути витікання рідини використовуйте інгалятор у вертикальному положенні!

Не залишайте без нагляду дітей, які приймають інгаляцію!

Реєстраційні дані Інгалятор Тепловологий №1

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2024