Картіліум гель 100 г

ТОВ «Новалік-Фарм»
Інструкція вказана для Картіліум гель 100 г

Склад

Гель косметичної на рослинній основі для зменшення проявів запалення, полегшення больових відчуттів в м'язах, суглобах і хребті.
Гель КАРТИЛИУМ - спеціально розроблений продукт для використання позитивних ефектів його активних інгредієнтів.

Екстракт кореня Диявольських клешнею з давніх часів використовується в традиційній медицині народів Південної Африки, містить біологічно активні речовини - глікозиди гарпагозид, арпагид і прокумбид, які мають протизапальну та знеболювальну дію механізмами, аналогічними НПЗП.

Масло Лаванда Вузьколиста виявляє нейрон - і міотропну активність, надає знеболюючий, судинорозширювальний, антисептичну та ранозагоювальну дію.

Екстракт квітів Арніки застосовують при травмах, ударах, розтягненнях та гематомах. Містить комплекс біологічно активних речовин, що сприяють зменшенню болю і прискорює розсмоктування гематом.

Есцин, який отримують з екстракту кінського каштана, надає протизапальну і проти набрякова дію, інгібує ферменти, збільшують проникність капілярів і вен, зміцнює судинну стінку, зменшує эскудацию рідини та усуває набряки.

Глюкозаміну сульфат - моносахариди групи глюкозаміногліканів (муко - полісахаридів). Основний компонент хрящової тканини, необхідний для збереження структури і функції хрящів, чинить також протизапальну дію. Глюкозамін бере участь у метаболізмі препарату, які утворюють каркас сполучної тканини.

Токоферолу ацетат (вітамін Е) - природний антиоксидант, що захищає клітини від руйнування вільними радикалами. Сприяє нормалізації обмінних процесів, очищенню організму та усунення набряклості тканини, стимулює кровопостачання і регенерацію шкіри.

Оригінальне поєднання натуральних інгредієнтів гелю КАРТИЛИУМ надає швидкий зігріваючий ефект, сприяє зменшенню проявів запалення і полегшення больових відчуттів. Гель добре вбирається і не забруднює одяг.

,

Показання Картіліум гель 100 г

Рекомендується дорослим для зовнішнього застосування в якості профілактичного і протирецидивного засоби для зменшення проявів запалення в м'язах, суглобах і хребті, а також при протипоказання для застосування нестероїдних протизапальних засобів (наприклад, при нирковій або печінковій недостатності). Рекомендується використовувати гель також в спортивній медицині для зменшення запалення після травм.

,

Спосіб застосування та дози Картіліум гель 100 г

Застосовувати дорослим 2 рази на день. Наносити гель з легким масажем на ділянки з больовими відчуттями до повного вбирання. Використовувати тільки в непошкоджених, чистих і сухих ділянках шкіри.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів.
Особливі застереження. Не використовувати гель на ділянках шкіри поблизу очей, уникати потрапляння в очі і на слизові оболонки.

Умови зберігання. Зберігати гель в сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі від +5 до + 25С. Перевищувати температуру 40С.

,

Дата оновлення информації: 26.05.2022 р.

© likiteka 2024

Аналоги по діючій речовині і ATC 4 го рівня: Картіліум гель 100 г: