Лактібіан Референс капсули №30

Пилеж (Франція)
Інструкція вказана для Лактібіан Референс капсули №30

Склад

На 1 капсулу:

Діюча речовина - Bifidobacterium longum LA 101, Lactobacillus helveticus LA 102, Lactococcus lactis LA 103, Streptococcus thermophilus LA 104 10*109 КУО. Наповнювач – кукурудзяний крохмаль, молочні ферменти (живильне середовище: картопляний крохмаль), капсула рослинного походження, допоміжні речовини.

Показання Лактібіан Референс капсули №30

Пробіотик. Продукт може використовуватись при чітко впізнаних, легких і скороминучих розладах, які не потребують медичної допомоги. Препарат можна купити без рецепта, але він повинен правильно використовуватися для забезпечення ефективності та зниження ризику небажаних ефектів.

Рекомендується в якості дієтичної добавки у раціоні харчування, як джерело пробіотиків при функціональних розладах кишківника (закреп, почуття здуття), відновлення, зміцнення і підтримка нормальної мікрофлори кишківника. Може використовуватись для запобігання уразливості при вірусних або бактеріальних інфекціях.

Протипоказання Лактібіан Референс капсули №30

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Спосіб застосування та дози Лактібіан Референс капсули №30

1 капсула в день, внутрішньо, перед їжею, запивати великою кількістю води. Вживати впродовж 1 місяця. Вживання та повторні курси бажано узгоджувати з лікарем.

Застереження

Не перевищувати максимально рекомендованої дози. Не застосовувати в дитячому віці. Перед початком застосування у період вагітності або лактації рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом!

Побічні реакції Лактібіан Референс капсули №30

Можливі алергічні реакції на компоненти продукту.

Умови зберігання Лактібіан Референс капсули №30

Термін придатності

2 роки від дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці. Захищати від світла та вологи. Не заморожувати.

Дата оновлення информації: 11.02.2022 р.

© likiteka 2024