Ліводінол Макс капсули №40

ТОВ Нутрімед, Україна
Інструкція вказана для Ліводінол Макс капсули №40

Склад

Склад

1 червона капсула містить: активний інгредієнт: адеметіонін - 500 мг (mg), допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, кальцію карбонат, діоксид кремнію аморфний (орісіл), мальтодекстрин, крохмаль картопляний; оболонка капсули: желатин.

1 біла капсула містить: активні інгредієнтиL-глутатіон редукований - 300 мг (mg), N-ацетилцистеїн 250 мг (mg), допоміжні речовини: наповнювачімікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, кальцію карбонат, діоксид кремнію аморфний (орісіл), натрію кроскармелоза, крохмаль картопляний; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки (червона капсула): білки - 17,0 г (g), вуглеводи - 1,1 г (g), жири - о г (g); 74,4 ккал (kcal) / 302,9 кдж (kj).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості, (2 червоні капсули): білки - о,15 г (g), вуглеводи - 0,01 г (g), жири - о г (g); 0,64 ккал (kcal) / 2,68 кдж (kj).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100г (g) добавки (біла капсула): білки - 12,о г (g), вуглеводи - 0,73 г (g), жири - о г (g); 50,9 ккал (kcal) / 213,6 кдж (kj).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості, (2 білі капсули): білки -0,11 г (g), вуглеводи -0,007 г (g), жири - о г (g); 0,47 ккал (kcal) / 1,91 кдж (kj).

Властивості

Ліводінол® Макс містить збалансовану комбінацію похідних амінокислот природного походження, що сприяють покращенню роботи гепатобіліарної системи при: ураженнях печінки, що пов'язані із токсичним впливом алкоголю, медикаментів та інших шкідливих сполук; неалкогольній стеатотичній хворобі печінки; вірусних гепатитах, гепатозах, стеатозах, цирозах, печінковій енцефалопатії.

Адеметіонін (Ademetionine) - природна амінокислота, що міститься в організмі майже у всіх тканинах і бере участь у багатьох метаболічних реакціях. Адеметіонін має тривалу історію використання, у т.ч. у Європейському Союзі та США. У печінці адеметіонін діє як донор метилу для всіх реакцій біологічного метилювання, забезпечуючи синтезу поліамінів та глутатіону.

Адеметіонін підвищує рівень печінкового глутатіону в осіб з ураженням печінки як алкогольного, так і неалкогольного походження та відіграє значну роль у детоксикації шкідливих сполук. Особливо важливим є вживання адеметіону під час хронічних захворювань печінки, оскільки його рівень при таких станах значно знижується. Гепатопротекторна активність адеметіоніну була продемонстрована в чисельних клінічних дослідженнях.

L-глутатіон (L-glutathione) - трипептид (цистеїн, гліцин та глутамінова кислота), що міститься у багатьох тканинах організму. Він відіграє ключову роль у зменшенні окисного стресу, підтримці окислювально-відновного балансу, посиленні детоксикації та регулюванні імунної системи. Підтримк каа фізіологіч­ ного рівня відновленого глутатіону обrрунтована при патологіях печінки та нейродегенеративних станах.

Доцільно вживати глутатіон для зменшення гепатотоксичного впливу, що може бути викликана алкоголем, різними медикаментозними засобами та патологічними станами.

N-ацетилцистеїн (N-acetylcysteine)- стабільна та біологічно активна форма амінокислоти L-цистеїну. N-ацетилцистеїн забезпечує надходження цистеїну в клітину, який є одним з компонентів глутатіону. Саме концентрація L-цистеїнуу клітині відіграє ключову роль у швидкості утворення відновленого глутатіону. Таким чином, N-ацетилцистеїн доцільно використовувати для підтримання фізіологічного рівня глутатіону.

Крім цього, N-ацетилцистеїн володіє вираженими антиоксидантними та детоксикаційними властивостями, що підсилюють дію інших компонентів при токсичних ураженнях печінки та вікових змінах в організмі.

Показання Ліводінол Макс капсули №40

Ліводінол® Макс рекомендований як додаткове джерело похідних амінокислот для нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи при порушеннях функції печінки різного генезу, для зменшення токсичного впливу антибактеріальних та хіміотерапевтичних засобів, алкоголю та інших токсичних агентів. Ліводінол® Макс сприяє покращенню обмінних процесів та синтезу білку для відновлення клітин печінки, сприяє зниженню жирової інфільтрації печінки. Ліводінол® Макс за рахунок виражених детоксикаційних та антиоксидантних властивостей захищає організм від токсичного впливу зовнішніх чинників та сприяє гальмуванню вікових змін організму.

Протипоказання Ліводінол Макс капсули №40

Застереження

Не рекомендується використовувати під час вагітності, у період лактації, дітям, при індивідуальній непереносимості компонентів, біполярних розладах, виразковій хворобі шлунку та дванадцятипалої кишки у стадії загострення.

Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного застосування. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози Ліводінол Макс капсули №40

Вживати дорослим по 1-2 червоній капсулі зранку за 30 хвилин до їди або через 1 год після їди та по 1-2 білій капсулі ввечері, незалежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води.

Рекомендований курс прийому: 1-3 місяці. За необхідності курс може бути скореговано лікарем.

Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання Ліводінол Макс капсули №40

Форма випуску

1 червона капсула масою нетто 600 mg (мг) ± 7,5 %, 1 біла капсула масою 700 mg (мг) ± 7,5 %.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва (виготовлення).

Дата оновлення информації: 26.06.2024 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 5 го рівня: Ліводінол Макс капсули №40: