Лізобам Baum Pharm табл. №20

Інструкція вказана для Лізобам Baum Pharm табл. №20

Склад

1 таблетка містить: основна речовина: лізоцим – 20,0 мг (mg); допоміжні речовини: підсолоджувач сорбітол, загущувач полівінілпіролідон, наповнювач целюлоза мікрокристалічна, загущувач гуарова камідь, ароматизатор “Апельсин”, антиспікаючий агент кальцію стеарат.

Показання Лізобам Baum Pharm табл. №20

Добавка дієтична до раціону харчування - джерело ферменту - лізоциму. Сприяє підвищенню захисних сил організму та відновленню нормальної мікрофлори слизової оболонки ротової порожнини та горла при порушеннях функціонального стану верхніх дихальних шляхів у період гострих респіраторних захворювань, зменшує подразнення горла. Має загальнозміцнюючі, антисептичні властивості.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання Лізобам Baum Pharm табл. №20

Індивідуальна непереносимість складових компонентів, автоімунні захворювання, жінки в період вагітності та період лактації, діти до 7 років.

Спосіб застосування та дози Лізобам Baum Pharm табл. №20

Діти від 7 до 12 років: по 1 таблетці не частіше 3 разів на день. Дорослі та діти віком від 12 років: по 2 таблетки 3 рази на день, розсмоктувати в ротовій порожнині. Тривалість застосування не більше 5 днів.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Умови зберігання Лізобам Baum Pharm табл. №20

Умови зберігання

В упаковці виробника при температурі від 5 ºС до 25 ºС та відносній вологості повітря не більше 75 %. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску

Таблетки для розсмоктування

Маса нетто 1 таблетки: 800,0 мг (mg).

Дата оновлення информації: 18.11.2022 р.

© likiteka 2023

Повний аналог: Лізобам Baum Pharm табл. №20: