Олія масажна Ароматика для схуднення 50 мл

ВАТ Золотоніська ПКФ для Ароматика, Україна
Інструкція вказана для Олія масажна Ароматика для схуднення 50 мл

Склад

Олії натуральні: виноградних кісточок, мигдальна, персикових кісточок, жожоба; олії натуральні ефірні: апельсинова, кипарисова, ялівцева, розмаринова, лімонен, ліналоол, кумарин.

Опис

Суміш приготовлена на основі натуральних жирних рослинних олій мигдалю, персикових кісточок, виноградних кісточок і жожоба з додаванням розмаринової, апельсинової, кипарисової та ялівцевої ефірних олій. Суміш не містить консервантів, барвників і синтетичних добавок.

Властивості:

  • живить та пом’якшує шкіру;
  • сприяє покращенню контурів тіла при масажі;
  • тонізує шкіру;
  • сприяє покращенню еластичності шкіри;
  • відновлює бар’єрні функції епідермісу.

Олія стимулює лімфо і кровообіг, усуває набряклість, сприяє виведенню надмірної рідини з тканин і очищенню організму від шлаків і токсинів. Регулює водно-сольовий, вуглеводний і жировий обмін. Сприяє розщепленню жирів і зниження маси тіла при ожирінні. Попереджає появу розтяжок шкіри при швидкій втраті ваги. Суміш застосовують для так званого силует-масажу, що дозволяє провести м'язову корекцію фігури.

Застосування масажної олії оказує на організм загальностимулюючу дію, швидко і ефективно тонізує нервову систему, допомагаючи подолати млявість і сонливість, що виникають в результаті перевантаженості шлаками. Балансуючи психо-емоційний стан, надає сприятливу дію при функціональних розладами нервової системи: ефективно знімає нервову напругу і занепокоєння, усуває гнів, допомагає позбутися нав'язливих думок, підвищує настрій і працездатність, відновлює сон.

Масажна суміш є потужним вегеторегулятором. Її застосування ефективно при нейроциркуляторній дистонії, ішемічній хворобі серця та порушенні мозкового кровообігу. Сприяючи зниженню рівня холестерину в крові, олія перешкоджає розвитку атеросклерозу. Допомагає при подагрі, артритах, ішіасі і ревматизмі.

Активні компоненти суміші мають протизапальну дію на органи сечовиділення і репродукції, сприяють нормалізації менструального циклу і ослабленню передменструальної напруги.

Протипоказання Олія масажна Ароматика для схуднення 50 мл

Індивідуальне несприйняття окремих компонентів олії; епілепсія, вагітність, гострі захворювання нирок.

Спосіб застосування та дози Олія масажна Ароматика для схуднення 50 мл

Загальний масаж.

Реєстраційні дані Олія масажна Ароматика для схуднення 50 мл

Дата оновлення информації: 12.06.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Олія масажна Ароматика для схуднення 50 мл: