Меморі Бустер капс. №60

Інструкція вказана для Меморі Бустер капс. №60

Склад

Склад 1 капсули (640 мг): екстракт гінкго білоба стандартизований - 40 мг, молочний чортополох - 200 мг, чорниця - 100 мг, екстракт турмерика - 50 мг, імбир - 100 мг, розмарин - 50 мг. Додаткові інгредієнти: желатин - 95, стеарат магнію - 5.

Властивості

Основним діючим компонентом Меморі Бустер є екстракт з листя дерева гінкго білоба (гінкго дволопастний). Активними речовинами екстракту є флавонові глікозиди, гінкголіди та білобаліди. Вони розширюють кровоносні судини, покращують кровообіг та збагачують киснем головний мозок, захищають клітини і тканини від пошкоджень, що викликані гіпоксією. Флавоноглікозиди блокують вивільнення фактора активізації згортання крові, тим самим знижують ризик тромбоутворення в судинах. Посилення притоку крові до головного мозку зменшує такі прояви недостатності мозкового кровообігу, як запаморочення, тяжкість в голові, шум і дзвін у вухах. Активні компоненти гінкго білоба покращують кровообіг у судинах міокарда, сітківці ока, нирках, а також кінцівках, усуваючи застійні явища у венозній системі і, відповідно, зменшуючи їх прояви (відчуття холоду, поколювання, оніміння кінцівок і біль при ходьбі).

Молочний чортополох (розторопша плямиста) — виявляє протисклеротичнй, легкий спазмолітичний ефект, що важливо при лікуванні атеросклерозу. Цю рослину також використовують при захворюваннях печінки, очей та шкіри. Активними речовинами розторопші є силімарин (комплекс 4 ізомерів флавонолігнанів — силібінін, ізосилібінін, силідіанін і силіхристин), який має виражені гепатопротекторні (захищає і відновлює клітини печінки), антиоксидантні, антитоксичні (знешкоджує токсини і отруту) властивості.

Екстракт чорниці містить активні компоненти — антоціаніди, які належать до флавоноїдів і є антиоксидантами. В основному ці речовини зміцнюють стінки тонких судин, знижуючи їх проникність і, таким чином, обмежуючи їх пошкодження.

Імбир (екстракт кореневища) — має протисклеротичні, протизапальні та спазмолітичні властивості, що допомагає зменшити вираженість головного болю невралгічного та спастичного характеру. У медицині використовується для запобігання розвитку синдрому захитування при морських, повітряних та автомобільних поїздках.

Екстракт турмерика (куркума) містить леткі жирні кислоти, куркумін, есенціальні жирні кислоти, тумерон, зинджиберин та інші біологічно активні сполуки. Має антибактеріальні, протизапальні та антиоксидантні властивості.

Екстракт розмарину (Rosemary) виявляє цілющі властивості при нервових розладах, низькому АТ, відчутті тривоги.

Ретельно підібрана композиція лікарських рослин в Меморі Бустер сприяє:

  • поліпшенню пам'яті і концентрації уваги;
  • підвищенню розумової та інтелектуальної діяльності;
  • зменшення шуму і дзвону у вухах;
  • зміцненню серцево-судинної системи;
  • активації обмінних процесів в сітківці ока;
  • підвищенню стійкості нервової системи до розумових і фізичних навантажень.

Показання Меморі Бустер капс. №60

Може бути рекомендована в якості додаткового джерела природних біологічних активних речовин, вітамінів і мікроелементів, сприяє нормалізації мозкового і периферичного кровообігу, метаболічних процесів, поліпшення розумової діяльності і пам'яті, роботи серцево-судинної системи і зору, уповільнення процесу передчасного старіння. Має антиоксидантні, протинабряковими, спазмолітичні властивості.

Протипоказання Меморі Бустер капс. №60

Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, годування груддю, діти віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози Меморі Бустер капс. №60

Вживати по 1–2 капсули на добу під час їди. Оптимальний курс вживання — 2 місяці.

Профілактична доза — 40 мг/добу (1 капсула на добу). Терапевтична доза — 120 мг/добу (3 капсули на добу).

Особам віком старше 40 років рекомендується тривале вживання Меморі Бустер. Для посилення терапевтичного ефекту рекомендується прийом Меморі Бустер разом з омега-3 ненасиченими жирними кислотами.

Умови зберігання Меморі Бустер капс. №60

Умови зберігання

При кімнатній температурі в захищеному від світла місці.

Дата оновлення информації: 06.12.2022 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 5 го рівня: Меморі Бустер капс. №60: