Мінеральна вода Поляна Квасова 1,5 л

Свалявські мінеральні води ТДВ (Україна)
Інструкція вказана для Мінеральна вода Поляна Квасова 1,5 л

Склад

Хімічний склад, мг/дм³ Поляна Квасова
Натрій-калій/Na++/ 1500-3000
Кальцій/Са2+/ 70-150
Магній/Mg2+/ <50
Хлориди/СL-/ 300-600
Сульфати/SO42-/ <25
Гідрокарбонати/НСОз-/ 4500-8000
Специфічні компоненти/Н3ВО3/ 100-250
Загальна мінералізація, г/дм3 6,5-12,00

Опис

«Поляна Квасова» унікальна вода Карпат. Вже багато років – це вода відома своїм унікальним складом. Вона застосовується для лікування захворювань, профілактики та оздоровлення організму, бо є питною лікувально-столовою мінеральною водою.

Мінеральна вода «Поляна квасова» не тільки виводить з організму різноманітні «шлаки», але і підвищує стійкість організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища - хімічних, фізичних, біологічних. Вона допомагає впоратися з печією і здуттям живота. Часто її рекомендують: при хворобі ендокринної системи, циститі, пієлонефриті.

Вода з Полянського родовища вже давно представлена українцям. Її цінність була доведена на різноманітних виставках і симпозіумах, а лікувальні властивості мінеральної води перевірялися в Швейцарії, Франції, Італії. Вона добре відомі як у нас, так і за кордоном та має успіх в таких країнах, як Прага, Париж, Берлін, Відень. При цукровому діабеті застосування мінеральних вод здатне нормалізувати порушений водно-сольовий обмін. Показана при анемії, хронічному панкреатиті, симптомах депресії. Та навіть здатна зменшити потребу в тютюнопалінні. Також вона широко і з успіхом застосовується в косметології, бо звільняє організм від токсинів, сприяє відновленню функцій органів і систем. Природним способом вона допомагає при шлунково-кишкових захворюваннях, нейтралізує дію ліків, виводить шлаки, перемагає похмілля.

Показання до застосування найрізноманітніші, тому що в ній містяться ортоборна кислота, магній, калій, натрій, кальцій. Її відзначають як воду з найвищим рівнем мінералізації серед мінеральних вод.

Показання Мінеральна вода Поляна Квасова 1,5 л

Вважається, що гідрокарбонатні натрієві води мають універсальний вплив на організм людини. Насамперед, як багатокомпонентні буферні системи з близькою до нейтральної реакцією вони олужнюють pH ротової порожнини, шлунка, кишківника. Так, Поляна Квасова сприєї нейтралізації підвищеної кислотності шлунка, що за глибиною олуження прирівнюється до дії 1% розчину питної соди, однак нейтральне середовище в шлунку підтримується набагато довше, ніж після прийому розчину питної соди. Це сприяє своєчасній евакуації зі шлунка, покращенню процесу травлення в 12-палій кишці та кишківнику, а отже, знімає печію, тяжкість, здуття.

По-друге, як буферні розчини вони підтримують сталість кислотно-лужного балансу організму та запобігають значній зміні pH крові. Це має особливе значення при метаболічному ацидозі, наприклад, при цукровому діабеті, ожирінні, сечових діатезах. Олужнювання сечі настає в середньому на 10-12 день прийому води. Ця особливість дії води використовується при розчиненні сечового піску.

Розчиняє слиз та сприяє його більш легкій евакуації зі шлунка, дихальних та сечовивідних шляхів. Якщо приймати після їжі, то на висоті травлення води викличе діуретичний ефект. Впливає на різні види обміну – жировий, вуглеводний, мінеральний. Ортоборна кислота надає мінеральній воді певних бактерицидних властивостей. Ступінь кислотонейтралізуючої та буферної дії гідрокарбонатних вод залежить від рівня загального вмісту гідрокарбонатів. У мінеральній воді «Поляна Квасова» він один з найвищих серед закарпатських мінеральних вод цього типу.

Завдяки видатним антацидним та буферним властивостям мінеральна вода Поляна Квасова є найефективнішою при всіх захворюваннях шлунка з підвищеним рівнем кислотності, рефлюкс-езофагітах, супутніх змінах у вигляді холе- та панкреатостазу, а також хронічних панкреатитах, гепатозах, гепатитах, цукровому діабеті.

Олужнюючий ефект води використовується при розчиненні мікролітів у сечовивідних шляхах для зменшення кількості та тривалості прийому цитратів (спадний літоліз), а також як до, так і після дроблення каменів (літотрипсії). Однак тривалий прийом мінеральної води не рекомендується при порушеннях калій-натрієвого обміну у зв’язку з тим, що вміст натрію перевищує оптимальний для столових вод рівень. Може вживатися для зняття побічної дії ліків, що підвищує кислотність шлунку.

Дата оновлення информації: 09.02.2022 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Мінеральна вода Поляна Квасова 1,5 л: