Паляниця (Palianytsia) Ехінацея цинк вітамін C таблетки №50

Біолайт (Україна, Дніпродзержинськ)
Інструкція вказана для Паляниця (Palianytsia) Ехінацея цинк вітамін C таблетки №50

Склад

Ехінацея+цинк+вітамін С від PALIANYTSIA – це корисна біодобавка для зміцнення імунітету в період поширення сезонних інфекцій, вірусів. Комплекс призначений для скорочення періоду захворювання і профілактики грипу та застуди.

Ехінацея у складі захищає організм від окисного стресу, допомагає організму боротися з інфекційними захворюваннями, також бере участь у нормалізації рівня цукру в крові. Має протизапальні властивості, сприяє швидкому загоєнню, знімає хронічний біль і набряк.

Мінерал цинк бере участь у роботі всіх ферментів організму, синтезує білок і ДНК, сприяє підвищенню захисних функцій організму і також стимулює скоріше відновлення організму. Цинк у формі цитрату краще засвоюється організмом і не викликає розладів травної системи.

Вітамін С у складі підвищує здатність організму до регенерації і відновлення. Стимулює вироблення колагену – структурного білка організму, скорочує період захворювання на грип та застуду в комплексі з іншими лікувальними препаратами.

Протипоказання Паляниця (Palianytsia) Ехінацея цинк вітамін C таблетки №50

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність, годування груддю. Перед вживанням проконсультуйтесь зі своїм лікарем. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яких захворювань.

Спосіб застосування та дози Паляниця (Palianytsia) Ехінацея цинк вітамін C таблетки №50

Дорослим та дітям від 12 років приймати по 1 таблетці на день під час їжі. Допоміжні речовини: крохмаль тапіоковий, МКЦ, діоксид кремнію, кальцію стеарат, лактоза.

Умови зберігання Паляниця (Palianytsia) Ехінацея цинк вітамін C таблетки №50

зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури від +5°С до +25°С  і відносній вологості повітря не більше 75%. Дієтичну добавку потрібно зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.

Дата оновлення информації: 15.03.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 5 го рівня: Паляниця (Palianytsia) Ехінацея цинк вітамін C таблетки №50: