Підгузки Дитячі Bella Baby Happy (Белла Бебі Хепі) maxi 4 (8-18 кг) №27

Торункіє ЗМО для ТОВ Белла-Трейд (Польща, Україна)
Форма випуску:
Інструкція для Підгузки Дитячі Bella Baby Happy (Белла Бебі Хепі) maxi 4 (8-18 кг) №27:
Інструкція вказана для Підгузки Дитячі Bella Baby Happy (Белла Бебі Хепі) maxi 4 (8-18 кг) №27

Склад

Шкіра в малюків дуже ніжна та потребує особливого захисту, який їй забезпечують найкращі підгузки Bella Baby Happy Maxi! Інноваційна 3D Flexi System забезпечує дитині комфорт, не сковуючи його рухів, і водночас гарантує максимум поглинання.

Підгузки призначені для дітей вагою від 8 до 18 кг, вони дають нагоду маленьким першовідкривачам пізнавати довкілля. Еластичні застібки-липучки та поясні гумки в Bella Baby Happy Maxi не обмежують свободи рухів малюка. Кольоровий принт на передній смужці приверне увагу навіть найменших і зробить процес змінювання підгузка легким і веселим.

Зовнішній шар підгузка є спеціальним покриттям, яке забезпечує вільний доступ повітря до шкіри дитини, знижуючи ризик подразнення й попрілості ніжних сідничок. Тонка анатомічна всмоктувальна вкладка абсорбує всю вологу, а інноваційний нетканий матеріал Magic Green миттєво розподіляє її по всій довжині підгузка.

Також підгузки мають багаторазову застібку-липучку, що забезпечує зручність їхнього використання.

Завдяки високій убирності, повітропроникності та надійній фіксації ці підгузки ідеально підходять для використання під час активних ігор і довгих прогулянок.

Вагова група: 8–18 кг

Кількість в упаковці: 27 шт

Дата оновлення информації: 17.12.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Підгузки Дитячі Bella Baby Happy (Белла Бебі Хепі) maxi 4 (8-18 кг) №27: