Поліфер краплі по 30 мл у флак.

Лабомар С.Р.Л Італія
Інструкція вказана для Поліфер краплі по 30 мл у флак.

Склад

1 крапля містить:

залізо у вигляді мікрокапсульованого пірофосфату заліза в ліпосомальній формі

0,58 мг (mg)

Вітамін В6

0,06 мг (mg)

Вітамін В12

0,104 мкг (mcg)

Допоміжні речовини: вода, сахароза, згущувач: ксантанова камедь, консервант: калію сорбат.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

На 100 г (g): білки 0,12 г (g), жири 0,06 г (g), вуглеводи 11,44 г (g).

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g): 48 ккал (kcal) (204,00 кДж (kJ)).

Загальна характеристика

Поліфер® є інноваційним джерелом заліза, що легко засвоюється, представлений у вигляді комплексу ліпосом. Запатентована технологія дозволяє уникнути побічних ефектів, поширених при прийомі препаратів заліза, а саме: зригування, нестійкі випорожнення, фарбування слизової оболонки рота і емалі зубів. Поліфер® не токсичний, тому може бути рекомендований у всіх випадках дефіциту заліза, в тому числі при вагітності і годуванні груддю. Ліпосомне залізо в шлунково-кишковому тракті знаходиться в захисному оточенні ліпосом, які в тонкій кишці зв'язуються з хіломікронами і транспортуються спочатку в лімфатичну систему, а звідти надходять в печінковий кровотік, в результаті чого при низьких дозах Поліфера® забезпечується висока біодоступність заліза. Завдяки ліпосомній технології біодоступність заліза в продукті збільшується в 3,5 рази в порівнянні з тією ж кількістю заліза, що не входить в структуру ліпосом. Ліпосомальне залізо має майже 100 % біодоступність.

Пірофосфат заліза мікрокапсульований в ліпосомальній формі. Залізо бере участь у синтезі гемоглобіну й міоглобіну, каталази й пероксидази; участь у прямих і опосередкованих окисних процесах (входить до складу 72 ферментів), забезпеченні нормального функціонування імунної системи. Пірофосфат заліза являє собою водорозчинне мікронізоване джерело заліза, що було сформульовано для підвищення поглинання заліза і зменшення небажаних органолептичних ознак. Завдяки інноваційній мікрокапсульованій технології пірофосфат заліза мікрокапсульований забезпечує адекватний рівень заліза без будь-яких неприємних побічних ефектів, таких як: печія, діарея, запор і нудота.

Вітамін B12 (ціанокобаламін). Входить до складу деяких ферментів. Активує білковий обмін, бере участь у біосинтезі метіоніну, нуклеїнових кислот, впливає на вуглеводний і жировий обмін; бере участь у кровотворенні. При його нестачі розвивається недокрів'я. Вітамін B12 має протианемічний, гепатопротекторний, гіпохолестеринемічний ефекти, а також активує згортальну систему крові. В організмі, який росте, сприяє синтезу жирів, у дорослому – їх утилізації. У значних кількостях міститься в печінці, нирках, рибних продуктах, яйцях, сої. У промисловості одержують мікробіологічним синтезом. Застосування: хронічні анемії, що супроводжуються дефіцитом вітаміну В12, травматичні ушкодження та запальні процеси, діабетична нейропатія, захворювання шкіри, травматичні пошкодження кісток та стан після хірургічних операцій.

Вітамін В(піридоксину гідрохлорид). Належить до похідних піридину. У тканинах перетворюється на піридоксальфосфат – кофермент, що бере участь головним чином у реакціях синтезу і розщеплення амінокислот, які є складовою білків. Недостатня кількість вітаміну В6 викликає у тварин і людини дерматити, судоми, анемію. Підвищена потреба у вітаміні В6 може виникати в періоди росту і вагітності. Вітамін В6 має кардіотонічний, гепатопротекторний, нейротрофічний ефекти. У фосфорильованій формі входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання, переамінування амінокислот, а також у ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування ЦНС. Застосовують при гіпо- та авітамінозах В6, токсикозі вагітних, анемії, лейкопенії, паркінсонізмі, радикуліті, невриті, невралгії, захворюваннях печінки, морської та повітряній хворобах, атеросклерозі, цукровому діабеті.

Сорбат калію. Калієва сіль сорбінової кислоти, є природним консервантом і широко застосовується при консервуванні харчових продуктів.

У 1939 і 1940 роках Мюллер і Гудінг (E. Mueller (Germany) and CM Gooding (US)) відкрили антимікробні властивості сорбінової кислоти. Згодом в 1945 році Гудінгом і Best Foods Inc. була вперше запатентована сорбінова кислота як фунгістатична (протигрибкова) харчова добавка.

Обробка 10-20 %-ним розчином сорбату калію пригнічує ріст цвілевих грибів на твердих ковбасах, сосисках та сардельках. Загальна прийнятна добова доза для сорбінової кислоти, сорбату кальцію, калію сорбату, сорбату натрію – до 25 мг/кг маси тіла. Сорбат калію є одним із найбезпечніших консервантів, якщо використовується у рекомендованих дозах. Сполука не має канцерогенних та мутагенних властивостей. Дозволено в Україні та країнах Європи.

Форма випуску

Краплі для орального застосування.

Показання Поліфер краплі по 30 мл у флак.

Рекомендовано вживати як додаткове джерело заліза, вітамінів В6, В12  для осіб з анемією та з підвищеною потребою заліза: дітям, підліткам, вегетаріанцям, людям літнього віку, під час активних занять спортом.

Протипоказання Поліфер краплі по 30 мл у флак.

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту; діти до 3-х років (оскільки в склад входить консервант калію сорбат); особи з порушеннями механізмів утилізації заліза (свинцева анемія, сидеробластна анемія); анемія, що не пов’язана з дефіцитом заліза (гемолітична анемія, мегалобластна анемія).

Застереження

Вагітним та жінкам в період годування груддю застосовувати за призначенням лікаря (добову дозу визначає лікар).

Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного споживання.

Без лактози. Без глютену.

Без ГМО.

Рекомендована добова доза заліза, вітаміну В6, вітаміну В12*:

Вікова група

Залізо, мг

Вітамін В12, мкг

Вітамін В6, мг

1-3 роки

10

0,7 0,9

4-6 років

10 1,0 1,0

6 років (учні)

12

1,2

1,1

7-10 років

12

1,4

1,2

11-13 років (хлопчики)

12

2,0

1,5

11-13 років (дівчатка)

15

2,0

1,3

14-17 років (юнаки)

12

2,0

1,8

14-17 років (дівчата)

18

2,0

1,5

Чоловіки 19-60 років

15

3,0

2,0

Чоловіки 60+ років

15

3,0

3,0

Жінки 19-60 років

17

3,0

1,8

Жінки 60+ років

15

3,0

3,0

Вагітні

26

3,2

2,4

Жінки, що годують грудьми

43

3,4

2,5

*згідно Норм фізіологічних потреб населення України (Наказ МОЗ України від 03.09.2017р. № 1073).

Спосіб застосування та дози Поліфер краплі по 30 мл у флак.

Перед вживанням добре збовтати. Приймати дітям від 3-х до 6-ти років по 14-16 крапель на добу, дітям від 6-ти до 18-ти років по 16-18 крапель на добу. Рекомендовану добову дозу набирати мірною піпеткою. Приймати у нерозведеному вигляді, або можна розвести краплі в половині стакана води чи фруктового соку.

Тривалість застосування Поліфер® становить 2-3 місяці. При необхідності курс продовжують за рекомендацією лікаря до нормалізації рівня гемоглобіну.

Умови зберігання Поліфер краплі по 30 мл у флак.

Упаковка

По 30 мл (ml) у флаконі разом з мірною піпеткою.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °C.

Термін придатності

2 роки від дати виготовлення. Номер серії виробництва та кінцева дата споживання «Придатний до» вказані на упаковці. Не слід використовувати після закінчення строку придатності.

Маса нетто: 30 мл Е

Дата оновлення информації: 18.02.2022 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Поліфер краплі по 30 мл у флак.: