Пов`язка Гідроколоїдна Hydrocoll (Гідрокол) 15 см х 15 см

Інструкція для Пов`язка Гідроколоїдна Hydrocoll (Гідрокол) 15 см х 15 см:
Інструкція вказана для Пов`язка Гідроколоїдна Hydrocoll (Гідрокол) 15 см х 15 см

Склад

Гідроколл має напівпроникний верхній шар, що перешкоджає проникненню мікроорганізмів і води. Це сприяє створенню в рані вологого середовища, прискорює очищення і стимулює процес грануляції та епітелізації. Пов'язка не подразнює рану і вільно безболісно видаляється.

Опис

Гідроколоїдна пов'язка Гідроколл (Hydrocoll) - гідроколоїдна пов'язка, що самофіксується з напівпроникним, перешкоджаючим проникненню мікроорганізмів і води верхнім шаром; шляхом перетворення в гель гідроколоїдна частина пов'язки сприяє створенню вологого середовища в рані; прискорює очищення рани, стимулює процес грануляції та епітелізації; не подразнюючи рани, безболісно видаляється.

Лікування чистих неінфікованих хронічних і поверхневих і площинних ран, що довго заживають для інтерактивної терапії ран у вологому середовищі, особливо хронічних, клінічно неінфікованих, тих ран, що погано гояться, наприклад, при трофічних виразках, пролежнях, при лікуванні опіків другого ступеня, а також для стимулювання процесів епітелізації в місцях взяття розщеплених шкірних трансплантатів, при саднах.

Протипоказання Пов`язка Гідроколоїдна Hydrocoll (Гідрокол) 15 см х 15 см

Не рекомендується накладати гідроколоїдну пов'язку розміром 10×10 см на відкриті кістки, м'язи та сухожилля. Її не застосовують для лікування опіків III ступеня, інфікованих ран і при наявності в рані грибкової інфекції.

Спосіб застосування та дози Пов`язка Гідроколоїдна Hydrocoll (Гідрокол) 15 см х 15 см

Пов'язки Гідрокол накладають наступним чином:

  • видаляють захисний папір;
  • підганяють під розмір рани так, щоб вона перекривала поверхню рани на 1-2 см;
  • накладають на рану, добре притиснувши по краях.

Перев'язки можна робити не частіше 1 разу на 2-5 днів. На курс лікування знадобиться 2-5 пов'язок. У рані пов'язка може знаходитися не довше 7 діб. Курс лікування в середньому вимагає від 2 до 5 пов'язок. Якщо колір пов'язки зміниться, вона стане більш блідою або здуття пошириться на поверхню рани, пов'язку треба замінити.

Для видалення пов'язки її обережно піднімають за краї і знімають. На рани може залишитися гідроколоїдний гель, який видаляють, промиваючи рану.

Реєстраційні дані Пов`язка Гідроколоїдна Hydrocoll (Гідрокол) 15 см х 15 см

Дата оновлення информації: 18.11.2022 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Пов`язка Гідроколоїдна Hydrocoll (Гідрокол) 15 см х 15 см: