Пюре На Фруктово-Молочній Основі Для Дитячого Харчування (Консерви) Hame (Хаме) яблуко та абрикоси 190 г, з сиром

Хаме Чехія
Форма випуску:
Інструкція для Пюре На Фруктово-Молочній Основі Для Дитячого Харчування (Консерви) Hame (Хаме) яблуко та абрикоси 190 г, з сиром:
Інструкція вказана для Пюре На Фруктово-Молочній Основі Для Дитячого Харчування (Консерви) Hame (Хаме) яблуко та абрикоси 190 г, з сиром

Склад

Яблуко (45%), вода, абрикос (10%), цукор, сир (5%), загущувач - кукурудзяний модифікований крохмаль, регулятор кислотності - лимонна кислота, концентрат чорної моркви, антиоксидант - аскорбінова кислота, лактат кальцію.

Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту 334 кДж / 79 ккал.

Не містить глютену, штучних ароматизаторів, барвників, консервантів.

Опис

Фруктове пюре Hamanek Яблуко і абрикос з сиром - збалансовані смачні ласощі для дітей від 6-ти місяців.

Яблука багаті вітамінами, корисними мікроелементами і антиоксидантами. Вони покращують роботу шлунково-кишкового тракту і запобігають появі анемії.

Пюре в зручній упаковці - павучі - багаторазова м'яка упаковка з кришечкою.

Гомогенізоване. Стерилізоване. Продукт готовий до вживання. Не містить глютену, штучних ароматизаторів, барвників, консервантів.

Без ГМО.

Спосіб застосування та дози Пюре На Фруктово-Молочній Основі Для Дитячого Харчування (Консерви) Hame (Хаме) яблуко та абрикоси 190 г, з сиром

Перед вживанням перемішати.

Харчування починайте з однієї чайної ложки на день, поступово збільшуючи порцію до вікової норми.

Не варити. При перенесенні вмісту пакетика в інший посуд використовувати пластмасову ложечку.

Умови зберігання Пюре На Фруктово-Молочній Основі Для Дитячого Харчування (Консерви) Hame (Хаме) яблуко та абрикоси 190 г, з сиром

Зберігати в сухому прохолодному місці при температурі від 0 ? до + 30 ° С і відносній вологості повітря не більше 85%. Оберігати від попадання прямих сонячних променів.

Після відкриття упаковки зберігати в холодильнику при температурі від + 2?С до + 6?С не більше доби.

Кришку зберігати подалі від дітей. Дана упаковка і кришка не є іграшкою для дитини.

Реєстраційні дані Пюре На Фруктово-Молочній Основі Для Дитячого Харчування (Консерви) Hame (Хаме) яблуко та абрикоси 190 г, з сиром

Дата оновлення информації: 23.02.2022 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Пюре На Фруктово-Молочній Основі Для Дитячого Харчування (Консерви) Hame (Хаме) яблуко та абрикоси 190 г, з сиром: