Пюре На Овочево-М`ясній Основі Для Дитячого Харчування Hamanek (Хаманек) 190 г, індичка з запеченими овощами та рисом

Хаме Чехія
Інструкція вказана для Пюре На Овочево-М`ясній Основі Для Дитячого Харчування Hamanek (Хаманек) 190 г, індичка з запеченими овощами та рисом

Склад

Вода, картопляне пюре (30%) (вода питна, картопляні пластівці), морква (15%), телятина (10%), олія рослинна ріпакова, картопляний крохмаль, лимонний концентрат.

Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту - 267кДж / 64 ккал.

Не містить глютену, цукру, консервантів, барвників, ароматизаторів, солі.

Опис

М'ясо-овочеве пюре Hamanek Телятина з овочами має високий вміст білка, що допомагає в правильному формуванні м'язової тканини, кісткової тканини і є одним з обов'язкових елементів для зростаючого організму. Призначено для дітей з 5-ти місяців.

М'ясо телятини вважається найбільш поживним за своїм складом для дитячого організму після яловичини. У порівнянні з м'ясом індички, курки і кролика, які також рекомендуються дітям до року, в телятині більше білка і заліза, що особливо цінно для маловагових діток, дітей з виборчим апетитом і низьким рівнем гемоглобіну. У пюре з телятини з овочами ТМ Hamanek м'ясо вдало поєднується з такими овочами, як картопля і морква, забезпечуючи таким чином максимальне засвоєння дитячим організмом білка, що міститься в м'ясі.

Таке м'ясо-овочеве пюре може стати повноцінним обідом для юного гурмана. Баночку такого пюре зручно взяти в дорогу.

Гомогенізоване. Стерилізоване. Продукт готовий до вживання. Не містить глютену, цукру, консервантів, барвників, ароматизаторів, солі.

Без ГМО.

Спосіб застосування та дози Пюре На Овочево-М`ясній Основі Для Дитячого Харчування Hamanek (Хаманек) 190 г, індичка з запеченими овощами та рисом

Перед вживанням необхідну кількість пюре потрібно розігріти у відкритій баночці на водяній бані при частому помішуванні, або в мікрохвильовій печі на тарілці протягом короткого часу, попередньо виклавши харчування в спеціальний посуд.

Для дитини від 5-ти місяців харчування починайте з однієї чайної ложки на день, поступово збільшуючи порцію до вікової норми.

У разі відсутності хлопка під час відкривання баночки, споживати не можна.

Не варити. При пересипанні вмісту баночки в інший посуд використовувати пластмасову ложечку.

Умови зберігання Пюре На Овочево-М`ясній Основі Для Дитячого Харчування Hamanek (Хаманек) 190 г, індичка з запеченими овощами та рисом

Умови зберігання

Зберігати в сухому прохолодному місці при температурі від 0 ? до + 28?С і відносній вологості повітря не більше 85%. Оберігати від попадання прямих сонячних променів.

Вміст відкритої банки зберіганню не підлягає.

Реєстраційні дані Пюре На Овочево-М`ясній Основі Для Дитячого Харчування Hamanek (Хаманек) 190 г, індичка з запеченими овощами та рисом

Дата оновлення информації: 05.11.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Пюре На Овочево-М`ясній Основі Для Дитячого Харчування Hamanek (Хаманек) 190 г, індичка з запеченими овощами та рисом: