Ренохелс таблетки №30

ТОВ"Біхелс",Україна
Інструкція вказана для Ренохелс таблетки №30

Склад

1 таблетка містить: активні інгредієнти: екстракт трави золототисячнику звичайного (Centaurium erythraea), порошкоподібний - 36,0 мг (mg), екстракт кореня любистку лікарського (levisticum officinale), порошкоподібний - 36,0 мг (mg), екстракт листя розмарину лікарського (rosmarinus officinalis), порошкоподібний - 36,0 мг (mg);

допоміжні речовини: лактоза, наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, стеарат кальцію.

Функціональні властивості

Функціональні властивості дієтичної добавки  «Ренохелс» обумовлені фізіологічною активністю біологічно активних речовин, що входять до складу її активних інгредієнтів.

Екстракт трави золототисячнику звичайного містить такі біологічно - активні речовини: гексазаміщені ксантони; монотерпенові глікозиди: генціопікрин, генціопікрозид, сверціамарин, амарогенцин; ефірні олії; флавоноїди: лютеолін, апігенін, скутеляреїн; фенолокислоти (р-кумарова, гідроксифенілоцтова, ферулова, протокатехова);  кумарини; жирні кислоти; нікотинамід | та інші. | Проявляє антибактеріальні та  діуретичні властивості, сприяє виведенню сечових каменів.

Екстракт кореня любистку лікарського містить етерну олію. Головні складники олії - фталіди, серед яких ідентифіковані лігустилід, 3-бутилфталід, 3-бутиліденфталід (лактон любистку), седанолід, лактон седанової кислоти. Серед інших складників - α- і β-пінен, α- і β-феландрен, α-терпінеол, етери оцтової і валеріанової кислот та вільна оцтова, ізовалеріанова, масляна і бензойна кислоти. Певне фізіологічне значення у сукупному фармакологічному ефекті мають кумарини (вільний кумарин, умбеліферон) і фурокумарини (псорален, бергаптен), лецитин, яблучна і ангелікова кислоти, дубильні речовини, макро- і мікроелементи: Са, Fе, Сu,
Мn, ZN, Со, Ni, Сr, Ва, Se, Sr, Ті, Pb, Мо, Rb, Zr, Cd, V, Аs, Sn, Аg, Ві, Сs, Нg, Sb, Sс, а також крохмаль, камедь, смоли. Головний складник етерної олії - лігустилід - проявляє спазмолітичні властивості. Коріння найчастіше використовують при хронічних запальних процесах у нирках і сечовому міхурі, сольових  діатезах (впливає на склад сечі 1 в першу чергу на виділення сечовини).

Екстракт з листя розмарину лікарського. Розмарин лікарський -  офіцинальна рослина у багатьох країнах Європи. Трава розмарину лікарського включена до складу Європейської Фармакопеї. Трава містить ефірну олію, до складу якої входять борнілацетат,  пінен,  терпінеол, камфора,  камфен,  борнеол; ароматичні кислоти:
розмаринова,  хлорогенова і кавова; дитерпенові гіркоти: карнозол,  карнозолова кислота, розмаридифенол, розманол; тритерпенові кислоти: олеанолова й  урсолова; флавоноїди:  апігенін, лютеолін, діосмін, діосметин, генкванін, гіспидулін, непетин, непитрин.

Біологічно активні речовини, що входять до складу розмарину лікарського усувають спазми гладких м'язів сечовивідних шляхів та периферичних кровоносних судин.

Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу активних інгредієнтів дієтичної добавки «Ренохелс», проявляє: протизапальні, сечогінні та вазодилятаційні властивості, сприяє усуненню спазму сечовивідних шляхів; посилює виділення солей сечової кислоти і змінює кислотність сечі, внаслідок чого сприяє: нормалізації функціонального стану нирок при запальних захворюваннях сечовивідних шляхів, сечокам'яній хворобі, для профілактики утворення сечових каменів (у тому числі після їх вилучення) у сечовивідних шляхах та безсимптомній бактеріурії у вагітних.

Показання Ренохелс таблетки №30

За рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин (гексазаміщені ксантони, монотерпенові глікозиди, флавоноїди, фенолокислоти, ефірні олії, фталіди, дубильні речовини) з метою нормалізації функціонального стану нирок при запальних захворюваннях сечовивідних шляхів, сечокам'яній хворобі, для профілактики утворення сечових каменів (у тому числі й після їх вилучення) у сечовивідних шляхах та безсимптомній бактеріурії у вагітних.

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ

Протипоказання Ренохелс таблетки №30

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, період лактації, підвищена кислотність шлункового соку, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки, набряки внаслідок серцевої недостатності або порушень функції нирок.

Особливості щодо застосування:

Регулярне щоденне споживання є особливо важливим для профілактики утворення сечових каменів. Необхідно вживати достатню кількість рідини (біля 2 л на добу). Рекомендовано застосовувати повноцінний та збалансований раціон харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі та алкоголь.

Застереження щодо застосування:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу, Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. У зв'язку з відсутністю даних стосовно потрапляння засобу "Ренохелс" або його метаболітів у молоко матері, ризик для немовлят не може бути виключений. Тому цей засіб не слід застосовувати під час годування груддю.

Спосіб застосування та дози Ренохелс таблетки №30

вживати дорослим та дітям віком від 12 років і старше по 1 таблетці 3 рази на добу під час прийому їжі не розжовуючи, запивати склянкою (200 мл) питної води. Тривалість застосування визначає лікар індивідуально, В середньому курс застосування складає до 30 днів. За необхідності курс застосування за рекомендацією лікаря повторюють.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання Ренохелс таблетки №30

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Дата оновлення информації: 19.10.2022 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Ренохелс таблетки №30: