Санорин Аква Natura дитячий спрей 20 мл

Фармалінк (Іспанія)
Інструкція вказана для Санорин Аква Natura дитячий спрей 20 мл

Склад

гіпертонічний сольовий розчин (1%) з гліцериновими екстрактами прополісу та чебрецю, вода очищена та інші допоміжні речовини.

САНОРИН АКВА НАТУРА ДИТЯЧИЙ - сольовий розчин, збагачений екстрактами прополісу та чебрецю у формі назального спрею. Використовується для профілактики та у комплексному лікуванні патоло­гічних процесів носової порожнини, у тому числі при надмірному продукуванні слизу (нежить при застуді, ГРВІ або грипі).

САНОРИН АКВА НАТУРА ДИТЯЧИЙ також використовується при необхідності розм'якшення та легкого видалення сухих корок з порожнини носа дитини.

САНОРИН АКВА НАТУРА ДИТЯЧИЙ розріджує інфікований слиз та полегшує його видалення з порож­нини носа разом з бактеріями та вірусами. Гіпертонічний розчин природним шляхом видаляє зайву рідину зі слизової оболонки носоглотки, зменшує її набряк та полегшує дихання.

ПРОПОЛІС має антибактеріальні, антисептичні, протизапальні властивості, тому здавна використову­ється для профілактики та у комплексному лікуванні застудних захворювань.

ЧЕБРЕЦЬ - зменшує запалення та подразнення слизової оболонки носа, має антибактеріальну та протигрибкову дію, тому, зазвичай, використовується в період поширення застудних захворювань.

Протипоказання Санорин Аква Natura дитячий спрей 20 мл

при алергії чи індивідуальній непереносимості будь-якого компоненту спрея.

Не рекомендовано використовувати:

  • більш ніж однією особою з гігієнічних міркувань та з метою запобігання передачі патогенних мікроорга­нізмів іншим особам;
  • після 30 днів від першого відкриття;
  • після закінчення строку дії, вказаного на упаковці.

Спосіб застосування та дози Санорин Аква Natura дитячий спрей 20 мл

дітям від 3 років по 1-3 вприскуванню у кожен носовий хід 3 рази на добу або більше за необхідністю. Перед кожним застосуванням струсити флакон. Після вприскування зробити декілька масажних рухів з кожної сторони носа.

Умови зберігання Санорин Аква Natura дитячий спрей 20 мл

зберігати при температурі не вище 30 °С, в сухому захищеному від світла місці, недоступному для дітей.

Форма випуску

спрей 20 мл з механічним насосом-дозатором і аплікатором. Флакон не містить газ-витискувач.

Термін придатності

3 роки

Реєстраційні дані Санорин Аква Natura дитячий спрей 20 мл

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2024