Секрет Парацельса при набряках і тяжкості в ногах гель 80 мл

Леккос ТОВ (Україна)
Інструкція для Секрет Парацельса при набряках і тяжкості в ногах гель 80 мл:
Інструкція вказана для Секрет Парацельса при набряках і тяжкості в ногах гель 80 мл

Склад

Одним з перших симптомів венозної недостатності є синдром «важких» або «горящих» ніг. Основні його прояви: тяжкість, набряклість, «гудіння» ніг до кінця дня, больові відчуття в литкових м'язах, нічні судоми. Причина виникнення - недостатньо ефективна робота вен з підйому крові проти сили тяжіння. Дуже важливо коригувати ці неприємні симптоми, тому що вони є відображенням порушення функції вен і першими провісниками варикозу!

До групи найбільшого ризику відносяться: жінки на останніх місяцях вагітності; люди, що мають надлишкову масу тіла, травми ніг, які ведуть малорухливий спосіб життя або, навпаки, проводять весь день на ногах.

Венотонізуючу препарати - препарати дія яких полягає в підвищенні тонусу вен, поліпшення крово- і лімфовідтоку від нижніх кінцівок, зниження проникності капілярів, поліпшення мікроциркуляції. Інша група препаратів, що застосовується при венозної недостатності - рутину. Вони мають виражену протинабрякову і ангіопротектівним дією. Основна діюча речовина Геля «Секрет Парацельса» - комплекс «ВенТонзін». Його унікальна ефективність пояснюється тим, що він є селективної витяжкою як природних венотоников (каштан кінський, календула лікарська, гінгко дволопатеве, иглица шипувата, буркун лікарський), так і рутозидів (софора японська, горобина звичайна, шипшина коричнева, ягоди чорної смородини і аронії чорноплідної ). Декспантенол, включений до складу гелю прискорює епітелізацію ранових дефектів, зменшує свербіж і запалення шкіри і слизових оболонок, забезпечує гіпоалергенність. Ефірні олії м'яти, кипариса і ялівцю - знімають втому і надають приємне охолоджуючу дію всього за кілька хвилин, а сумісне використання всіх компонентів гелю дозволяє нормалізувати проникність судин, підвищити стійкість до пошкоджень факторами капілярів, поліпшити мікроциркуляцію і відтік в судинах!

Реєстраційні дані Секрет Парацельса при набряках і тяжкості в ногах гель 80 мл

Дата оновлення информації: 13.12.2022 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Секрет Парацельса при набряках і тяжкості в ногах гель 80 мл: