Шипшини плоди Arbor Vitae 100 г коробка №1

Rosa
Форма випуску:
Інструкція вказана для Шипшини плоди Arbor Vitae 100 г коробка №1

Склад

плоди шипшини – 100 %

Показання Шипшини плоди Arbor Vitae 100 г коробка №1

дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для загального зміцнення організму при гострих та хронічних інфекціях, позитивно впливає на вуглеводний обмін, посилює синтез гормонів і регенерацію тканин, має протизапальну, антисклеротичну, протицинготну дії.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування

Протипоказання Шипшини плоди Arbor Vitae 100 г коробка №1

не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів, дітям віком до 1 року, при тромбофлебіті і схильності до нього, недостатності кровообігу, ендокардиті, декомпенсованому цукровому діабеті, тяжких захворюваннях нирок, жовчокам’яній хворобі у стадії загострення.

Спосіб застосування та дози Шипшини плоди Arbor Vitae 100 г коробка №1

1 столову ложку плодів помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хвилин. Охолодити при кімнатній температурі протягом 45-60 хвилин, процідити, залишок віджати до процідженого відвару. Об’єм відвару довести кип’яченою водою до 200 мл.

Перед застосуванням відвар збовтати.

Застосовувати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим та дітям віком від 14 років – по ½ склянки, дітям віком 10-14 років – по 1/3 склянки, віком 7-10 років – по 2 столові ложки, віком 3-7 років – по 1 столовій ложці, віком 1-3 роки – по 1 десертній ложці.

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Умови зберігання Шипшини плоди Arbor Vitae 100 г коробка №1

зберігати в упаковці виробника за температури від 2 0С до 25 0С та відносній вологості повітря не вище за 75 %, строк придатності –  24 місяці з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Дата оновлення информації: 10.02.2023 р.

© likiteka 2023

Аналоги по діючій речовині і ATC 4 го рівня: Шипшини плоди Arbor Vitae 100 г коробка №1: