Скінкрем Baum Pharm крем по 30 мл

Інструкція вказана для Скінкрем Baum Pharm крем по 30 мл

Склад

Aqua, Zinc Oxide, Beeswax, PEG-100 Stearate,Cetearyl Alcohol, Lanolin, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Lavandula Angustifolia Oil, Citric Acid, Benzyl Cinnamate, BHT

Опис

Крем для зовнішнього застосування. Косметичний крем Скінкрем — це м'який універсальний крем для догляду за чутливою шкірою. Крем допомагає заспокоїти подразнену шкіру і зменшити почервоніння, підтримуючи природний стан шкіри. Підходить для шкіри обличчя.

Діючі речовини:

Цинку оксид чинить антисептичну, в’яжучу, протизапальну дію. При нанесенні на шкіру знімає подразнення та заживляє незначні опіки, неглибокі рани.

Бензиловий спирт має місцеву анестезуючу дію з дезінфікуючими властивостями.

Бензил бензоат має антисептичну дію, також діє як розчинна речовина.

Бензил цинамат є синтезованою речовиною з бензилового спирту та коричної кислоти, яка має антибактеріальну та протигрибкову дію

Показання Скінкрем Baum Pharm крем по 30 мл

  • Попрілості;
  • незначні термічні опіки;
  • відмороження І ступеня;
  • акне;
  • пролежні;
  • екземи.

Протипоказання Скінкрем Baum Pharm крем по 30 мл

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу. Гострі гнійно-запальні захворювання шкіри. Можна застосовувати у період вагітності або годування груддю після консультації з лікарем.

Застереження

Тільки для зовнішнього застосування. Не допускати контакту з очима та слизовими
оболонками. При потраплянні в очі та на слизові оболонки — негайно промити великою кількістю проточної води. Не є лікарським засобом. У разі появи алергічних реакцій припинити використання. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання Скінкрем Baum Pharm крем по 30 мл

Зберігати за температури від +5°С до +25°С, при відносній вологості повітря не більше 75%, в недоступному для дітей місці, подалі від джерел тепла та сонячних променів. Берегти від вогню.

Термін придатності

24 мiсяцi з дати виробництва, 12 мiсяцiв з дати вiдкриття

Дата оновлення информації: 30.05.2023 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Скінкрем Baum Pharm крем по 30 мл: