Софора японська табл. 400 мг №90
Склад
Пуп'янки/плоди софори японської
Значення для організму
Софора вважають універсальним засобом. Поряд з женьшенем, елеутерококом, левзеєй, софора, як адаптоген, підвищує загальну опірність організму і його адаптацію до постійно мінливих умов навколишнього середовища.
Багатющий хімічний склад софори має високу цінність в відновлювальних та лікувальних програмах. Деякі хімічні сполуки, такі як кемпферод-3-софорозід, кверцетин-3-рутинозид, гінестеін-2-софори-біозідом, є специфічними і зустрічаються тільки в плодах і бутонах софори. Крім того, софора містить кумаронохромони, полісахариди, тритерпенові сапоніни, лектини, жирні олії. Заслуговують на увагу вільні амінокислоти, які беруть участь в білковому обміні, синтезі біогенних амінів і інших процесах. Шість амінокислот містяться в софорі (лейцин, метіонін, валін, треонін, триптофан, аргінін) відносяться до розряду незамінних.
Основні лікувальні властивості належать флавоноідам, рутину і кверцетину. Зміст рутина в плодах софори коливається від 8 до 30%, тому бутони / плоди служать джерелом отримання рутина для фармпромисловості.
За рахунок флавоноїдів, зокрема рутина, софора зміцнює судини і підвищує їх еластичність, зменшує і попереджає підвищену їх ламкість, запобігає капілярні геморагії. Сприяє засвоєнню вітаміну С, покращує мікроциркуляцію, усуває запалення і попереджає атеросклеротичні відкладення на внутрішніх стінках судин, позитивно впливає на ліпідний і вуглеводний обмін, нормалізує артеріальний тиск.
Достовірно доведено, що плоди софори надають цукрознижувальної дії, мають гиполипидемическі, ангіопротектівні, антиоксидантні, иммунокорегуючі властивості. За сахарознижувальною властивістю софора перевершує аналогічну дію антидіабетичного збору «Арфазетин», а по антігіопротекторному і ранозагоювальну перевершує відвар шипшини. Біологічно активні речовини софори сприяють поліпшенню циркуляції крові в судинах головного мозку, попереджають тромбоутворення, сприяють зміцненню судин.
Софора - ефективний бактерицидний засіб, дія обумовлена ??геністеїном і кверцетином, згубними щодо золотистого стафілокока, кишкової палички. Плоди софори японської, як високо ефективний засіб, призначають при харчових токсикоінфекціях, отруєннях, диспепсіях, кишкових інфекціях, діареї різного походження.
Відмінною особливістю препаратів софори, як природного стимулятора організму, є відсутність звикання при тривалому застосуванні, надання регулюючого впливу і нормалізує ефекту на всі органи і системи.
Показання Софора японська табл. 400 мг №90
Рекомендується як судинозміцнюючий засіб, профілактики судинних і венозних порушень, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- порушення периферичного кровообігу (геморагічні інсульти, крововиливи в сітківку);
- вегето-судинна дистонія;
- зниження адаптаційних можливостей організму;
- атеросклероз судин головного мозку з шумом у вухах, запамороченням;
- варикозний симптомокомплекс (втома, важкість у ногах, судоми, набряки);
- постфлебіческий синдром, облітеруючий ендартеріїт, капіляротоксикози;
- цукровий діабет та його ускладнення, в тому числі ангіопатія;
- алергічні захворювання;
- хронічна екзема, псоріаз;
- колагенози;
- кровотечі, геморагічний діатез;
- профілактика інсультів.
Спосіб застосування та дози Софора японська табл. 400 мг №90
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Реєстраційні дані Софора японська табл. 400 мг №90
Виробник: ТОВ фірма "Даніка" (Україна)
Фарм. група: Ангіопротектори. Інші капіляростабілізуючі засоби.
Код АТХ:
(A) Лікарські засоби, що впливають на травну систему та обмін речовин
(A16) Інші засоби, що впливають на систему травлення та метаболічні процеси.
(A16A) Інші засоби, що впливають на систему травлення та метаболічні процеси.
(A16AX) Інші засоби, що впливають на систему травлення та метаболічні процеси.
(A16AX10) Різні препарати
Дата оновлення информації: 10.10.2022 р.
© likiteka 2025